UA | RU
22 червня 2021, 21:48 283

Перехворілим на COVID-19 слід пройти повний курс вакцинації

Фото з відкритих джерел

Особи, які перехворіли на COVID-19, згідно з рекомендаціями Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, також мають пройти повний цикл вакцинації

Про це повідомив речник Міністерства охорони здоров’я Роман Борщ, передає RegioNews з посиланням на Укрінформ.

Якщо людина перехворіла і мала COVID-19 в анамнезі, це не означає, що вона може отримати тільки одну дозу вакцини. Якщо вакцина потребує дводозного введення, необхідно робити дві дози. Якщо людина перехворіла на коронавірус, це не є протипоказом вакцинуватися. Рішення Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) каже, що можна відтермінувати вакцинацію на півроку в умовах дефіциту вакцини тим особам, які перехворіли на COVID-19. Проте ви можете щепитися від коронавірусу вже за 28 днів після появи перших симптомів чи лабораторного підтвердження діагнозу COVID-19, - сказав речник.

Як повідомлялося, МОЗ оголосило старт вакцинації колективів українських компаній. Міністерство охорони здоров’я заявило про початок вакцинації персоналу компаній, які мають у своєму штаті понад 50 охочих отримати щеплення.

Також за інформацією голови Рахункової палати, на вакцини від COVID витратили 7,9 млрд грн, ще 2,6 млрд грн не використані.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram