UA | RU
30 травня 2021, 11:03

Помер 44-річний посол України в Таїланді

Фото з відкритих джерел

Минулої ночі помер Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта

Про це повідомили в МЗС України, передає RegioNews.

З глибоким сумом сповіщаємо, що 30 травня на 45-му році життя відійшов у вічність Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Петрович Бешта, - повідомляють в міністерстві.

У МЗС проінформували, що посол помер 30 травня на 45-му році життя, й висловили глибокі співчуття родині та близьким померлого у зв’язку з цією непоправною втратою.

За даними МЗС, Андрій Бешта з листопада 2015 року обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Таїланді, а з 2017 року був також послом України в Лаосі та М’янмі за сумісництвом.

Андрій Бешта народився 14 грудня 1976 року.

Працював у Департаменті ООН та інших міжнародних організаціях МЗС України.

У листопаді 2015 року призначений Президентом на посаду посла України в Королівстві Таїланд, прибув до Бангкоку у січні 2016 року.

Як повідомлялося, 28 травня у Єгипті під час дайвінгу помер екс-глава Служби зовнішньої розвідки Гвоздь.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
На Київщині молода пара загинула від чадного газу: причиною став автономний обігрівач
28 грудня 2025, 18:28
Після зустрічі у Маямі Зеленський та Трамп зателефонують європейським лідерам
28 грудня 2025, 17:05
Мінімальна пенсія в Україні у 2026 році може зрости до 25 000 грн
28 грудня 2025, 16:50
Президент України Володимир Зеленський прибув до Маямі для зустрічі з Дональдом Трампом
28 грудня 2025, 16:17
Різанина у метро: у Києві на Контрактовій пасажир поранив двох людей під час конфлікту
28 грудня 2025, 16:04
На Івано-Франківщині перекинувся пасажирський автобус: одна людина загинула и 8 травмованих
28 грудня 2025, 15:00
Оголошено перемир'я: МАГАТЕ повідомляє про паузу в бойових діях на території ЗАЕС
28 грудня 2025, 14:30
На Дніпропетровщині внаслідок атак поранено двох чоловіків, пошкоджено майже десять будинків
28 грудня 2025, 14:00
Трагедія на водоймі на Чернігівщині: чоловік загинув, провалившись під кригу
28 грудня 2025, 13:45
На Чернігівщині внаслідок обстрілів поранено 77-річну жінку
28 грудня 2025, 13:00