UA | RU
07 травня 2021, 15:02

Степанов заявив, що Україна вийшла із третьої хвилі коронавірусу

Ця хвиля COVID-19 забрала більше життів українців, ніж дві перші
Ця хвиля COVID-19 забрала більше життів українців, ніж дві перші
Фото: із відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що Україна вийшла із третьої хвилі пандемії коронавірусу.

Про це він написав у Facebook, передає RegioNews.

Нарешті можу констатувати, що ми вийшли з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з "червоним" рівнем епіднебезпеки”, - заявив міністр.

Також Степанов повідомив, що два місяці піку пандемії були надзвичайно складними, і третя хвиля забрала найбільше життів порівняно із першими двома.

За його словами, перші тижні "вірус розвивався шаленими темпами, галопом підкошуючи цілі міста”. Пік цієї хвилі припав на кінець березня і початок квітня.

На піку епідемії в лікарнях були 44 тисячі пацієнтів, які перебували на кисневій терапії. А ще рік тому потужності всієї країни складали всього 3,5 тисячі ліжок”, - зазначив глава МОЗ.

Степанов додав, що попри покращення ситуації, зараз надзвичайно важливо не розслаблятися, а продовжувати дотримуватися протиепідемічних правил на вихідних.

Нагадаємо, з 3 квітня у Сумах посилили карантин - тоді заборонили відвідувати школи, парки та спортивні майданчики.

Також у Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях офіційно скасували "червону” зону.

7 травня у Сумській області скасували обмеження "червоної" зони карантину, це останній регіон, де діяла "червона" зона епідемічної небезпеки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
06 січня 2026
Історія українських референдумів: як це було
Як українців опитували на всеукраїнському і регіональному рівнях, і що з цього виходило
30 грудня 2025
Війна у 2026 році: якою вона буде і чи може закінчитися
​​​​​​​Російсько-українська війна у наступному році може піти по одному із чотирьох базових сценаріїв
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя після скандалу зі "зливом" ексдружини знову став жертвою шахраїв
21 січня 2026, 01:35
Ринок соняшника в Україні: ціни різко пішли вгору
21 січня 2026, 00:35
Ринок вершкового масла: українським виробникам доведеться шукати нові канали збуту
20 січня 2026, 23:55
В Україні значно подорожчало сало: яка тепер ціна за кілограм
20 січня 2026, 23:35
Відомий український письменник мобілізувався до лав ЗСУ
20 січня 2026, 22:30
Українські прикордонники знищили російських штурмовиків, які проривалися через держкордон на Харківщині
20 січня 2026, 22:12
Нідерланди виділять 23 млн євро на підтримку енергетики України
20 січня 2026, 21:57
Київ отримає дві електростанції від Німеччини
20 січня 2026, 21:41
Жителі Полтави вийшли на мітинг через відключення світла
20 січня 2026, 20:57
Буданов заявив, що Україна на шляху до "вирішення війни"
20 січня 2026, 20:40