UA | RU
10 лютого 2021, 11:49

ЗМІ дізналися, як у Медведчука хочуть замінити заборонені канали

Планується створення нового каналу
Планується створення нового каналу
Фото з відкритих джерел

Керівництво медіахолдингу "Новини", який пов'язують з проросійським нардепом Віктором Медведчуком, нібито планує створити новий телеканал замість заборонених ZIK, NewsOne і "112 Україна".

Про це йдеться у "внутрішньому документі", який потрапив у розпорядження видання Vesti.ua, передає RegioNews.

Засновниками нового телеканалу має стати "максимально широке коло журналістів" закритих ZIK, NewsOne та 112. Це, вважають у ЗМІ, має захистити новий телеканал від можливого блокування.

Зазначається, що цей документ нібито поширюють серед співробітників медіа, заблокованих РНБО й указом президента Володимира Зеленського.

В опублікованому журналістами листі (див. нижче) від президента медіахолдингу "Новини" Єгора Бенкендорфа до співробітників закритих каналів указується, що нова компанія буде створена вже з наступного тижня (з 15 лютого). Журналістів, які хочуть стати співзасновниками, просять до 10 лютого надати документи та персональні дані.

Видання додає, що наміри про заснування нового каналу свідчать про те, що керівництво медіахолдингу, схоже, змирилося з тим, що скасувати санкції не вийде.

Варто зауважити, що достовірність цього листа наразі не підтверджено.

Нагадаємо, 2 лютого своїм указом президент Зеленський ввів персональні санкції проти соратника Медведчука і його телеканалів.

Сам Зеленський пояснив, що телеканали з "пулу Медведчука" фінансуються країною-агресором і підривають "євроатлантичний курс".

5 лютого Україна направила до YouTube звернення щодо блокування каналів "112”, NewsOne та ZIK.

8 лютого журналісти каналів Медведчука влаштували акцію протесту, вони позаклеювали собі роти.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
У Кривому Розі водій маршрутки виштовхав пасажира з інвалідністю з салону
12 лютого 2026, 20:15
На Полтавщині чоловік знущався над літньою матір'ю
12 лютого 2026, 19:55
На Київщині рятувальники вже тиждень шукають водія автомобіля, який провалився під лід
12 лютого 2026, 19:54
Відключення світла зачеплять всі регіони: в Укренерго оприлюднили графіки на 13 лютого
12 лютого 2026, 19:37
5 тисяч "зеленими" за бронь: на Прикарпатті посадовці Укрзалізниці та ДСНС продавали посади
12 лютого 2026, 19:25
В Україні поменшало виборців
12 лютого 2026, 18:59
На Волині п'яний чоловік кинув гранату в людей
12 лютого 2026, 18:15
Стало відомо, де в Україні зараз найважча ситуація з енергетикою
12 лютого 2026, 18:07
В Одесі поліцейські викрили працівника ТЦК на вимаганні грошей
12 лютого 2026, 17:46
Понад 19 тисяч викрадень: Офіс генпрокурора перевіряє дані щодо дітей, який викрала РФ
12 лютого 2026, 17:45