UA | RU
16 жовтня 2020, 11:38

Карантин в Україні: які обмеження встановили для "червоних" регіонів

15 жовтня в Україні встановили нове епідемічне зонування, яке діятиме з 19 жовтня
15 жовтня в Україні встановили нове епідемічне зонування, яке діятиме з 19 жовтня
Рixabay

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила обмеження по регіонах "червоної зони" карантину. У всіх з них дозволяється робота громадського транспорту.

Про це інформує RegioNews з посиланням на постанову на сайті Кабінету міністрів.

В документі йдеться про винятки для кожного окремого регіону щодо обмежень, встановлених для "червоної зони" в пункті 15 постанови №641 від 22 липня.

У всіх регіонах, які з 19 жовтня будуть у "червоній" зоні", дозволено продовжити роботу громадського транспорту.

Також у всіх регіонах, крім Донецької області, дозволена робота торгово-розважальних центрів і різних магазинів (не тільки з товарами першої необхідності, медикаментами та добривами).

В населених пунктах і районах Житомирської, Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей дозволена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

В Донецькій області дозволено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім'ям з важкими життєвими обставинами.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота закладів освіти (шкіл, коледжів, вишів).

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

У Київській області дозволена робота інших розважальних закладів.

Крім всього цього, дозволена робота тих закладів і установ, які спочатку передбачені постановою Кабміну від 22 липня - банків, страхових агентств, медичних і ветеринарних установ, заправок, станцій техобслуговування автомобілів, комп'ютерних сервісів, ремонту побутової техніки та поштових відділень, а також робота громадського харчування на винос і доставку.

Нагадаємо, напередодні державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нове епідемічне зонування в Україні з 19 жовтня. 8 обласних центрів віднесені до "червоної" зони епідемічної небезпеки: Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook