UA | RU
02 червня 2020, 10:44 57

Трьом областям України не дозволили відновити міжобласні перевезення

Заборона стосується Чернівецької, Волинської та Рівненської областей
Заборона стосується Чернівецької, Волинської та Рівненської областей
Фото: з відкритих джерел

У Мінінфраструктури зазначають, що три області - Чернівецька, Волинська та Рівненська не отримали дозвіл на відновлення міжобласних перевезень.

Як передає RegioNews, про це повідомив представник міністерства у коментарі "Українським Новинам".

Сьогодні, рішенням обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, міжобласні автомобільні перевезення не були відновлені у Чернівецькій, Волинській та Рівненській областях", - повідомив представник міністерства.

За даними представника Міністерства інфраструктури, міжобласні автомобільні перевезення не відновилися також у двох районах Тернопільської області.

Точної дати запуску міжобласного автомобільного повідомлення в зазначених областях в міністерстві не називають. Рішення буде прийнято тільки після того, як обласні комісії підтвердять досягнення необхідних епідпоказників.

Нагадаємо, в рамках ослаблення карантину в Україні відновить роботу залізничне сполучення. Продаж квитків буде доступна тільки на 50% місць у поїздах, а пасажирів зобов'зв'яжуть бути в масках.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити в Україні карантин, але з смягчениями - так званий "адаптивний карантин".

Крім того, Зеленський на брифінгу повідомив, що через місяць є ймовірність виходу з всіх етапів карантину.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль представив 10 ключових ініціатив уряду, спрямованих на подолання наслідків кризи, спровокованої пандемією COVID-19.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews