UA | RU
05 травня 2020, 09:15

У Зеленського спростували чутки щодо продажу гуманітарної допомоги з Китаю

Частину масок вже безкоштовно передали в українські лікарні
Частину масок вже безкоштовно передали в українські лікарні
Фото: Facebook Офіс Президента України

У Президента Володимира Зеленського спростували чутки про те, що маски та інші засоби захисту, отримані як гуманітарний вантаж, відправили на продаж.

Про це заявив Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко на телеканалі ICTV, передає RegioNews.

За словами чиновника, засоби захисту, які мережа "Епіцентр" закупила у Китаї і доставила літаком "Мрія", не були суто комерційним вантажем. Так, частину масок вже безкоштовно передали в українські лікарні, як і було домовлено.

Крім того, Фонд ліквідації наслідків COVID-19 при Офісі Президента закупив партію засобів захисту не за бюджетні гроші, а виключно за кошти, які пожертвували представники бізнесу.

Нагадаємо, у кінці квітня літак АН-225 "Мрія" доставив в Україну велику партію масок, захисних костюмів та окулярів для медиків. Президент Володимир Зеленський зустрів вантаж в аеропорту, зазначивши, що це один з найбільших за обсягом вантажів, які Україна отримала останнім часом.

Частина вантажу на борту була комерційної і призначалася для мережі будівельних супермаркетів "Епіцентр".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Працівник банку" ошукав жінку з Тернопільщини на понад 122 тис. грн
30 грудня 2025, 08:16
На Херсонщині через обстріли загинули дві людини, ще дві – поранені
30 грудня 2025, 08:05
Кульмінація і криза переговорного процесу
30 грудня 2025, 07:57
Смертельна ДТП з маршруткою на Київщині: кількість жертв та постраждалих збільшилась
30 грудня 2025, 07:48
Сирський: Чисельність ЗСУ за мирним планом достатня для відсічі агресії
30 грудня 2025, 07:45
Росіяни атакували безпілотниками Дніпропетровщину: виникла пожежа, постраждала жінка
30 грудня 2025, 07:35
25 кг канабісу і мільйони гривень: на Тернопільщині затримали наркоторговців
30 грудня 2025, 07:29
На Рівненщині пʼяний водій легковика в'їхав у паливну колонку АЗС
30 грудня 2025, 07:27
У Покровську окупанти розстріляли сімох мирних мешканців – Лубінець
30 грудня 2025, 07:22
Втрати РФ станом на 30 грудня 2025: Генштаб оновив дані
30 грудня 2025, 07:15