UA | RU
17 квітня 2020, 19:24 108

Від коронавіруса помер вже третій чернець Києво-Печерської лаври

Українська православна церква Московського патріархату повідомила про смерть від коронавірусу чернеця Києво-Печерської лаври Никодима
Українська православна церква Московського патріархату повідомила про смерть від коронавірусу чернеця Києво-Печерської лаври Никодима

Українська православна церква Московського патріархату повідомила про смерть від коронавірусу чернеця Києво-Печерської лаври Никодима, передає RegioNews.

"Преставився насельник Лаври монах Никодим, який недавно надійшов зі Свято-Духова скиту Почаївської лаври. Просимо всіх помолитися за упокій його душі ",- повідомила УПЦ МП у Facebook, передає RegioNews.

Водночас УПЦ МП заявила про одужання від коронавірусної хвороби шістьох монахів та послушників, вони вже повернулися до Києво-Печерської лаври.

Їх поселили у спеціальному корпусі, який підготували служби епіднагляду, за їхнім здоров’ям спостерігатимуть лікарі.

Як повідомлялось раніше, у гуртожитку Київської духовної академії та семінарії захворювання COVID-19 виявили у трьох викладачів та 16 студентів.

У понеділок, 13 квітня від коронавірусу COVID-19 помер монах з Почаївської лаври Тернопільської області, який більше тижня перебував в лікарні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється)


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook