UA | RU
07 квітня 2020, 21:35 132

В Україні кількість хворих коронавірусом може досягти 60 тисяч

Згідно із песимістичним сценарієм, до кінця квітня кількість хворих коронавірусом COVID-19 може досягти 60 тисяч, при цьому людські втрати оцінюють в 4500 осіб
Згідно із песимістичним сценарієм, до кінця квітня кількість хворих коронавірусом COVID-19 може досягти 60 тисяч, при цьому людські втрати оцінюють в 4500 осіб
Фото: flickr

Про це йдеться в прогнозі "Світового центру даних" Київського політехнічного інституту, передає RegioNews.

Зазначається, що в Україні пік захворюваності очікують на 51-52 день від першого зареєстрованого хворого, тобто 22-23 квітня.

"Після досягнення цього максимуму внаслідок жорстких карантинних заходів в країні має відбутися "злам" попередньої тенденції і розпочатися зниження швидкості зростання кількості випадків захворювання", - йдеться в повідомленні.

Згідно із оптимістичним сценарієм, показники захворюваності і смертності можна зменшити втричі, однак це залежить від ефективності дій влади.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, станом на 7 квітня у Києві кількість хворих збільшилася на 12 осіб і становить 279, серед них - четверо дітей і один медпрацівник, одна людина померла.

Станом на 7 квітня в Україні зафіксували 1462 випадків захворювання коронавірусом COVID-19.

За даними МВС, пік епідемії коронавірусу в Україні очікується між 15 і 25 квітня, через що карантин в країні може бути продовжений до 15 травня.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook