UA | RU
03 квітня 2020, 15:33 62

Угорщина змінила правила транзиту для українців

Уряд Угорщини 2 квітня 2020 року змінив правила перетину кордону для українців, які повертаються додому через цю країну
Фото: dpsu.gov.ua
Уряд Угорщини 2 квітня 2020 року змінив правила перетину кордону для українців, які повертаються додому через цю країну

Як передає RegioNews, посилаючись на Держприкордонслужбу, через це посольство України в Угорщині підготувало рекомендації щодо перетину кордону.

Зокрема, громадянам України дозволений транзитний проїзд усіма видами автотранспорту:

- з боку Австрії через пункти пропуску: Nickelsdorf - Hegyeshalom, Klingenbach-Sopron, Pamhagen-Fertőd, Deutschkreuty-Kópháza;
- з боку Словенії через пункт пропуску Pince - Tornyiszentmiklos.

Також на всіх пунктах пропуску проїзд дозволений лише після проходження медичної перевірки (у разі наявності підозри зараження коронавірусом у в’їзді буде відмовлено).

Крім того, територією Угорщини проїзд дозволений щодня з 21:00 год. до 05:00 год. за визначеним транзитним маршрутом у найкоротший термін, а зупинки мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС.

Також від 2 квітня право в’їзду до Угорщини з метою транзиту, без отримання попереднього дозволу угорської сторони, поряд з громадянами України, мають громадяни сусідніх з Угорщиною країн, а також громадяни країн, з якими досягнуто двосторонніх домовленостей про гуманітарний транзит територією Угорщини (Румунії, Болгарії, Словенії, Хорватії та Молдови).

Громадяни сусідніх країн можуть здійснювати в’їзд на територію Угорщини у разі підтвердження мети та умов в’їзду, які визначаються двосторонніми домовленостями, а також за умов проходження медичної перевірки під час перетину кордону у разі, якщо дана перевірка не встановлює факту підозри зараження коронавірусом COVID-19.

Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється цивільною та військовою поліцією.

Нагадаємо, 23 березня Румунія закрила кордони для іноземців через поширення COVID-19.

Боротьба з коронавірусом: країни ЄС закривають зовнішні кордони. Лідери країн Європейського Союзу погодилися на запропоноване Єврокомісією закриття зовнішніх кордонів ЄС і Шенгенської зони як мінімум на 30 днів.

Коронавірус: Угорщина закрила кордони для іноземців. З 17 березня іноземців на територію країни тимчасово не пропускають.

Коронавірус: коли і для кого сусідні держави закривають кордони. Словаччина, Молдова, Польща, Чехія вводять тимчасове обмеження на в'їзд, Болгарія оголосить список країн, чиїх громадян не будуть пускати.

Словаччина тимчасово закриває в'їзд, Румунія обмежує перетин кордону. Словаччина скасовує автобусні та залізничні перевезення між країнами.

З 17 березня Україна закрила пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Сухомлин Сергій
Міський голова Житомира
Володін Василь
Кандидат на посаду голови Київської обласної державної адміністрації
Хомко Володимир
Міський голова Рівного
Всі досьє »