UA | RU
03 квітня 2020, 09:57 267

Україна отримала ліки від коронавірусу - МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України отримало три тисячі упаковок препарату "Плаквеніл" для лікування інфікованих коронавірусною інфекцією
Міністерство охорони здоров'я України отримало три тисячі упаковок препарату "Плаквеніл" для лікування інфікованих коронавірусною інфекцією
Фото: з відкритих джерел

Як передає RegioNews, про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Право на владу".

"Компанія Sanofi передала фізично препарат лише сьогодні (2 квітня, – ред.). У нас вже готовий відповідний розподіл. Передали три тисячі упаковок. 2250 упаковок роз'їдуться по всіх областях. 750 упаковок залишається в Києві для швидкого реагування. Завтра (3 квітня, – ред.)буде підписаний наказ на відповідний договір і це відразу поїде по регіонах", - уточнив він.

За словами міністра, "Плаквеніл" - єдиний препарат, в якому є активна речовина, що безпосередньо впливає на лікування при коронавірусі.

"У нас є домовленості з іншими компаніями на поставку аналогічних засобів. Наступного тижня для лікування 20 тисяч пацієнтів ми отримаємо в Україні. Головне - отримали протокол лікування, який підписаний. Це важливо. Мене запевняли, що немає досліджень і наші лікарі не були нічим озброєні", - додав Степанов.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, станом на 2 квітня в Україні виявлено 897 хворих коронавірусом COVID-19.

11 березня Кабмін ввів карантин в усіх областях з 12 березня по 3 квітня, але з 30 березня режим карантину став жорсткішим. Зокрема, стали жорсткіші заходи самоізоляції для українців, які повернулися з-за кордону, чи контактували з інфікованими на коронавірус. 1 квітня уряд запровадив більш жорсткі вимоги щодо карантину до 24 квітня на всій території України.

2 квітня в Україні почав діяти єдиний державний протокол лікування хворих коронавірусом COVID-19


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram