UA | RU
03 лютого 2025, 15:40

У Рівному намагались підірвати відділення поліції

фото: ілюстративне

У відділення поліції у Рівному принесли тротил. Зловмисників затримали

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на "Радіо ТРЕК".

Зазначається, що вибухову речовину принесли у міське управління поліції. Попередньо, йдеться про тротил.

Подробиці не розголошуються.

Раніше у пресслужбі Управління СБУ Рівненщини повідомили, що сьогодні співробітники провели масштабну спецоперацію — затримали двох терористів та не допустили вчинення терористичних дій.

Нагадаємо, в Києві затримали наркодилерів у військовій формі. Зловмисники налагодили схему збуту заборонених речовин, а щоб не викликати підозри, одівали військову форму.

Як повідомлялось, чоловік пропонував хабар поліцейським, щоб ті не штрафували його за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання