UA | RU
06 квітня 2020, 17:39 90

В Україні кількість хворих COVID-19 в рази занижена, - мер Івано-Франківська

Статистика захворювання в Івано-Франківській області невпинно зростає, але ці дані все одно не відповідають дійсності. Крім того, хворі по декілька днів чекають результатів
Статистика захворювання в Івано-Франківській області невпинно зростає, але ці дані все одно не відповідають дійсності. Крім того, хворі по декілька днів чекають результатів
Руслан Марцінків. Фото із Facebook

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook, інформує RegioNews.

"Почну з обмежувальних заходів, є відповідна постанова Кабміну. Відсьогодні ми дотримуємося цих обмежень. Але скажу свою особисту думку: ці рішення є запізнілі. Їх необхідно було запроваджувати місяць тому, коли була можливість ввести надзвичайний стан. Зробити так, щоб 1,5 мільйони українців, які повернулися з-за кордону, були перевірені і протестовані. Ввести всі необхідні заходи, щоб нині ситуація була стабільною", - каже голова.

На жаль, статистика як в Івано-Франківській, так і в сусідніх, особливо Тернопільській та Чернівецькій областях, невтішна. Кількість хворих різко зростає.

"А тим паче ми розуміємо, що ця кількість в рази занижена. Я можу про це говорити, адже не налагоджене ПРЛ-тестування. У нас величезна черга з людей, які очікують результатів. Тому можу говорити, що всі обмежувальні заходи є необхідними, але запізнілими. І коли органи місцевого самоврядування про це говорили, ці дії не були застосовані", - акцентує Марцінків.

Як наслідок нинішня ситуація, коли захворюваність в місті та області уже достатньо висока. Лише в Івано-Франківській ОТГ виявлено 48 хворих на коронавірус. Крім того, експрес-тести показали позитивний результат у 176 випадках, усі ці люди очікують результатів ПРЛ-тестів.

"Учора прийшли результати жінки, яка померла в міській клінічній лікарні. В неї виявили коронавірус. Очікуємо результатів інших пацієнтів, які померли в суботу та неділю", - наголошує мер.

Оперативно про стан справ

Опубліковано Русланом Марцінковим Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Нагадаємо, в Івано-Франківську трьох померлих перевіряють на COVID-19. Усі троє померлих у закладах охорони здоров'я міста - це люди літнього віку.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється).


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram