UA | RU
21 березня 2021, 18:16 4224

Журналісти підрахували, скільки реально коштує усунути пошкодження на будівлі ОП

Відмити граніт і реставрувати двері обійдеться щонайбільше в 50 тис. грн
Відмити граніт і реставрувати двері обійдеться щонайбільше в 50 тис. грн
Фото Укрінформ

Журналіст рандомно списався з конторами, які надають послуги, необхідні для усунення пошкоджень, нанесених протестувальниками будівлі Офісу президента 20 березня.

Про це повідомив журналіст В’ячеслав Лакомкін на своїй Facebook-сторінці, передає RegioNews.

Подзвонив я в клінінгову компанію і вони готові відмити ГРАНІТ ЗА 12 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. За один робочий день! ДВЕРІ реставрують ПОВНІСТЮ за 30 тисяч гривень. І того - 42 тисячі гривень! Нехай навіть 50 тисяч, - написав Лакомкін.

Він нагадав, що Офіс президента називає суму в 2 млн грн, наголошуючи при цьому, що через 72 години фарба в’їсться в граніт і відмити її стане значно важче.

Сподіваюсь, шо за два ляма вони й граніт замінять, покриють його антифарбувальними речовинами. А двері замінять на портал до пекла, - додав журналіст.

Подзвонив я в клінінгову компанію і вони готові відмити ГРАНІТ ЗА 12 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. За один робочий день! ДВЕРІ...

Posted by Вячеслав Лакомкин on Sunday, March 21, 2021

Також у Telegram-каналі Лиса правда by Kuksin журналіст Євген Куксін нагадав історію про те, як у минулого року в Кабміні "кинули на зарплату" альпіністів, які три місяці ремонтували будівлю уряду. Тоді під реконструкцію було проведено тендер на 13 мільйонів, з яких один мільйон закладено на послуги альпіністів.

В результаті – робітники які опрацювали близько 7 000 метрів квадратних площі отримали половину зарплати. Та і ту – готівкою на руки, - написав журналіст.

Як з’ясувалося, переможець тендеру ТОВ Спектрум Девеопмент залучив іншу фрму ТОВ Будкоїн, яка вже і організувала альпіністів. Після проведених ремонтних робіт Спектрум Девеопмент не розрахувався із підрядником. А тому платити альпіністам нічим.

Як повідомлялося, Офіс президента оцінив збитки від акції протесту прихильників Стерненка. Називають суму в 2 мільйони гривень.

Також "Слуги народу" ініціюють позачергове засідання Ради через акцію "за Стерненка". Мають намір дати оцінку подіям 20 березня біля Офісу президента.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook