UA | RU
10 грудня 2020, 12:50

Скандального заступника Єрмака Татарова не звільнять з Офісу президента - ЗМІ

Він продовжує роботу в ОП у тому ж режимі і йти нікуди не збирається
Він продовжує роботу в ОП у тому ж режимі і йти нікуди не збирається
Фото: з відкритих джерел

Попри суспільний резонанс, заступника голови Офісу президента Андрія Єрмака - юриста Олега Татарова не збираються відстороняти від роботи. Він продовжує роботу в ОП у тому ж режимі і йти нікуди не збирається.

Як зазначає RegioNews, про це повідомляє "Новое время" з посиланням на джерело серед топ-чиновників.

Видання зазначає, що разом з тим, за даними іншого джерела в правоохоронних органах, в матеріалах справи щодо Татарова достатньо доказів для доведення причетності заступника голови ОП до корупційної оборудки з квартирами для Нацгвардії, свідчення у якій дав забудовник Максим Микитась.

Саме тому детективи НАБУ і прокурори САП і підготували йому підозру. І для прокурорів САП, які вели цю справу, було несподіванкою, коли вони дізнались, що вони відсторонені від неї.

Останнє в ефірі 24 каналу 9 грудня підтвердив і виконувач обов’язки голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук - він сказав, що і для нього це було неочікувано, коли генпрокурорка Ірина Венедіктова раптом замінила прокурорів, які готували підозру Татарову.

Мені теж цікаво, дивно, що змінили групу за один день. На даний час проводяться слідчі дії", - сказав Грищук.

На питання журналістів про те, що з перебігу справи складається враження, що Офіс президента не допустить звільнення Татарова, директор НАБУ Артем Ситник відповів, що сподівається, що "час покаже, що це помилкове враження", бо позиція прокурорів САП, включаючи позицію в.о. керівника САП, полягає в тому, що "всі налаштовані приймати законні рішення".

Більш того, там же декілька фігурантів по справі (Микитася і землі Нацгвардії, в якій фігурує Татаров). Відносно одного з фігурантів Антикорупційним судом вже обрано запобіжний захід, і обґрунтованість підозри вже перевірена судом, тобто це питання часу, коли всі фігуранти справи отримають підозри", - сказав Ситник.

Нагадаємо, раніше RegioNews писав, що НАБУ розслідує справу стосовно заступника керівника Офісу президента Олега Татарова щодо можливої причетності до фальсифікації експертизи по справі Максима Микитася.

Пізніше журналіст Юрій Бутусов заявив, що НАБУ підготувало підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову, яку планують вручити найближчим часом.

Максим Микитась заявив, що автором схеми, по якій він втратив контроль над будівельною компанією "Укрбуд”, був нинішній заступник голови Офісу президента Олег Татаров.

Також Юрій Бутусов заявив, що Венедіктова зірвала операцію по затриманню замголови Офісу президента Татарова, вона відсторонила від справи Татарова всіх чотирьох прокурорів, які прийняли рішення його затримати

Під час суду Микитась дав свідчення про корупцію заступника Єрмака Татарова і надав докази того, що Олег Татаров керував процесом надання хабаря експерту МВС.

Раніше RegioNews також писав про те, що відчайдушне бажання Татарова утриматися в кріслі топить його шефа Єрмака.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Житель Київщини зберігав у себе вдома боєприпаси та наркотики
05 грудня 2025, 11:42
На Тернопільщині жінку ошукали через фейкову "зимову підтримку" на 26 тисяч грн
05 грудня 2025, 11:15
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52
У Миколаєві 20-річний киянин намагався підірвати авто із українськими військовими
05 грудня 2025, 10:34
ЗАЕС під контролем Росії: станцію повністю інтегровано в російську енергосистему – Андрющенко
05 грудня 2025, 10:32
У Миколаєві шахрайка видурила у 89-річної жінки гроші під виглядом обміну купюр
05 грудня 2025, 10:29
Скороход підтвердила обшуки у помешканні: назвала це "тиском на опозицію"
05 грудня 2025, 10:13
Атаки по енергетиці України: знеструмлені споживачі в чотирьох областях
05 грудня 2025, 09:59
"Примари" ГУР за два тижні знищили вісім об'єктів окупантів у Криму
05 грудня 2025, 09:53
На Закарпатті митники зупинили ввезення "благодійних" сигарет на 3,5 млн грн
05 грудня 2025, 09:45