UA | RU
26 листопада 2020, 20:51

До лютого на COVID-19 можуть перехворіти кілька мільйонів українців — МВС

У Авакова продовжують вимагати запровадження жорсткого карантину
У Авакова продовжують вимагати запровадження жорсткого карантину
Фото: із відкритих джерел

Кількість підтверджених випадків зараження COVID-19 до лютого в Україні може досягти позначки в 10 млн осіб.

Про це в ефірі "24 каналу" заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає RegioNews.

За його словами, якщо не запровадити в Україні повний локдаун, то захворюваність на коронавірус буде стрімко рости.

Сьогодні є величезна хвиля захворюваності, тому якщо нічого не робити, то до лютого в нас перехворіють 10 мільйонів людей", - сказав він.

Геращенко додав, що коли розглядалося рішення про введення карантину вихідного дня, глава МВС Арсен Аваков і ще кілька міністрів виступали за більш широкі обмеження, однак їхні пропозиції не були підтримані Урядом.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив за радикальний локдаун в Україні терміном не менш ніж на три тижні. На його думку, локдаун треба вводити як можна швидше.

Згодом у Зеленського відповіли на вимогу Авакова ввести жорсткий локдаун і заявили, що президент розглядає суворий карантин як "крайній захід”.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Я був би щасливий": шеф-кухар Євген Клопотенко здивував ставленням до зради коханої
29 грудня 2025, 19:30
На Прикарпатті сильний сніг залишив 7 сіл відрізаними: рятувальники евакуюють людей
29 грудня 2025, 19:20
Як вимикатимуть світло в Україні 30 грудня
29 грудня 2025, 18:49
Трамп провів телефонну розмову з Путіним щодо України: Білий дім розкрив перші деталі
29 грудня 2025, 18:47
РФ атакувала два райони Дніпропетровщини: 2 постраждалих, зруйновано 11 будинків
29 грудня 2025, 18:35
Арктичне повітря накриє Україну. Стовпчики термометрів опустяться до -14 градусів
29 грудня 2025, 18:29
Зеленський відреагував на заяви РФ про "удар по резиденції": що сказав президент
29 грудня 2025, 18:20
Зеленський, Залужний, Буданов: названо трійку найбільш рейтингових кандидатів у президенти
29 грудня 2025, 18:07
На Закарпатті родина з 6 дітьми ледь не загинула у власному будинку
29 грудня 2025, 17:55
На Харківщині чоловік зарізав сусіда під час застілля
29 грудня 2025, 17:25