UA | RU
20 листопада 2020, 21:34 17

В Офісі Президента підтверджують плани міняти голів ОДА

20 листопада 2020, 21:34 17
На Херсонщині і Полтавщині потреби в заміні не вбачають
На Херсонщині і Полтавщині потреби в заміні не вбачають
Фото з відкритих джерел

Заступник глави ОП Тимошенко назвав Дніпропетровську і Харківську області «складними кейсами», а щодо Херсонської і Полтавської заявив, що там міняти голів ОДА не планують.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Кирило Тимошенко, заступник глави Офісу Президента підтвердив плани міняти голів обласних державних адміністрацій.

Зокрема, він назвав Дніпропетровську і Харківську області "складними кейсами"" і сказав, що найближчим часом президент Володимир Зеленський буде вирішувати, чи міняти там глав ОДА.

Також він розповів, що у влади є проблеми з пошуком нових керівників облдержадміністрацій: "В деяких регіонах у нас проблеми з пошуком нових голів ОДА".

Повертаючись до голів ОДА, так, ми їх міняємо, так, є висновки, десь вони були не дуже сильні. По кожному окремому випадку є свої критерії, чому людина не підходить президенту, і чому він змінює його на іншого. Ми намагаємося це робити швидко.

У деяких регіонах у нас є проблеми з пошуком нового глави ОДА, але, в принципі, я сподіваюся, що найближчим часом ми дотягнемо цю історію, і поміняємо ряд глав обладміністрацій, - сказав Тимошенко.

Тим часом глав ОДА Херсонської та Полтавської областей міняти не планують.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кирило Тимошенко стверджує: обрання секретарями міськрад депутатів від "Слуг народу" може бути вигідне мерам.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews