UA | RU
22 квітня 2020, 10:44 691

Синєгубов Олег Васильович

Начальник Харьківської обласної військової адміністрації
Начальник Харьківської обласної військової адміністрації

Попередні посади: декан факультету права та масових комунікацій (факультет №6) Харківського національного університету внутрішніх справ, працював адвокатом, взявши безпосередню участь у майже 100 справах.

Народився 10 серпня 1983 року в Харкові.

Закінчив Юридичний факультет Харківського університету внутрішніх справ із відзнакою (2004). Доктор юридичних наук (2016). Захистив дисертацію на тему: "Здійснення особистих немайнових прав малолітніх та неповнолітніх осіб". Автор понад 70 наукових праць. Також має у доробку підручник з цивільного права та науково-практичний коментар Цивільного кодексу України.

У липні 2015 року отримував стипендію у галузі науки імені Василя Пилиповича Маслова. У 2016 році з рук керівника МВС Арсена Авакова отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України. Двічі нагороджений грамотами Харківської обласної державної адміністрації. В березні 2022 року Володимир Зеленський нагородив Олега Синєгубова орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а наступного року він отримав відзнаку Міністерства оборони України – медаль "Золотий Тризуб".

Профіль на Facebook

Канал у Telegram

Профіль на Wikipedia

Кар’єра

Липень 2004 року - травень 2005 року — слідчий слідчого відділення УМВС України на Південній залізниці.

Січень 2008 року - липень 2008 року — слідчий слідчого відділення лінійного відділу на станції Основа УМВС України на Південній залізниці.

Травень 2005 року - грудень 2007 року — ад’юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС).

Липень 2008 року - квітень 2009 року — старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права, економіки та соціології ХНУВС.

Квітень 2009 року - липень 2011 року — доцент тієї ж кафедри.

Липень 2011 року - липень 2013 року — заступник директора з навчально-методичної роботи Навчально-наукового інституту права та масових комунікацій ХНУВС.

Липень 2013 року - листопад 2015 року — заступник декана з навчально-методичної роботи факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ.

Листопад 2015 року - жовтень 2019 року — декан факультету права та масових комунікацій ХНУВС.

З вересня 2016 року - заступник голови спеціалізованої вченої ради з правом прийняття на розгляд та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук.

З 2018 року — член експертної ради Міністерства освіти і науки України.

11 листопада 2019 року Президент України Володимир Зеленський Указом №843/2019 призначив Олега Синєгубова на посаду голови Полтавської ОДА.

24 грудня 2021 року призначений головою Харківської облдержадміністрації.

Нагороди

  • Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня;
  • відзнака Міністерства оборони України – медаль "Золотий Тризуб";
  • почесна грамота Кабінету міністрів України;
  • дві почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації;
  • стипендія в галузі науки імені Василя Пилиповича Маслова (з правознавства). 

Бізнес

Олег Синєгубов був власником ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв та партнери". Він також є співзасновником кількох комерційних підприємств: ТОВ "Віката" (операції з нерухомістю); ТОВ "Сібоней сервіс" (консультування з питань комерційної діяльності й керування); адвокатське об’єднання "Раскосов Лойес Груп".

Родина

Дружина — Журавльова Анна Костянтинівна, працює на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології Харківського національного медичного університету. Подружжя виховує двох синів — Олександра (2016 року народження) та Артема (2020 року народження).

Декларація

У декларації за 2022 рік голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що у готівці в нього було 135 тис. доларів та 330 тис. гривень, а в дружини — 255 тис. доларів та 315 тис. гривень.

У 2022 році він заробив на посаді голови Харківської ОВА 929 тис. гривень. У свою чергу його дружина протягом 2022 року отримала більше 300 тис. гривень зарплаті, працюючи у Харківському національному медичному університеті.

За 2022 рік автомобілів чи нерухомості родина Олега Синєгубова не купувала. Та й загалом у чиновника та його родини, згідно з офіційною декларацією, немає автомобілів, але є дуже багато нерухомості. Причому на самого чиновника записана лише квартира площею 202 кв. метри в Харкові.

У власності дружини є дві земельні ділянки площею близько 3,5 тис. кв. метрів у Черкаській Лозовій на Харківщині. Також вона має дві земельні ділянки загальною площею більше 4 тис. кв. метрів у Харкові. Тут же в неї є нежитлове приміщення площею понад 230 кв. метрів та два паркомісця. Крім цього, на синів та дружина Олега Синєгубова записано ще одну квартиру площею 156 кв. метрів у Харкові.


21 лютого 2024
Експерт Віталій Кулик: Ми стоїмо на порозі великої політичної кризи
Політичний експерт, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик в інтерв'ю RegioNews розказав про те, коли Валерій Залужний наважиться піти у велику політику, чи можлив...
16 лютого 2024
Тарифне пекло для боржників: чому українцям, які не платять за "комуналку", не буде спокою
З нового року боржники за оплату житлово-комунальних послуг знову опинилися на гачку в компаній, що ці послуги надають. Відключення, пеня та навіть суд – ось що чекатиме на тих, хто звик споживати сві...
09 лютого 2024
Квиток у космос, годинники по мільйону гривень і сотні тисяч доларів "під подушкою": що декларують мери міст
Мери обласних центрів України показали свої декларації за 2022 рік. У більшості з них – просто шалені статки, серед яких є дорогі квартири, будинки та годинники, а родина одного з очільників міст узаг...
07 лютого 2024
Чи зможе Зеленський посадити Порошенка
Петро Порошенко незабаром може опинитися на лаві підсудних та отримати реальний термін. Його підозрюють у фінансуванні терористичних організацій та державній зраді, які в умовах воєнного часу є найтяж...
 
Синєгубов Олег Васильович
Начальник Харьківської обласної військової адміністрації
Кравченко Руслан Андрійович
Начальник Київської обласної військової адміністрації
Микита Віктор Федорович
Начальник Закарпатської обласної військової адміністрації, полковник СБУ
Всі досьє »