UA | RU
17 листопада 2020, 15:29 19

У цьому році Україні не вдасться виконати Угоду про Асоціацію з ЄС на 100%, - Стефанішина

17 листопада 2020, 15:29 19
Віцепрем’єрка нагадує, що готується рішення про оновлення Угоди
Віцепрем’єрка нагадує, що готується рішення про оновлення Угоди
Фото з відкритих джерел

Віцепрем’єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина оцінила європейську інтеграцію України на "тверду вісімку" за 12-бальною шкалою. 

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на "Європейську правду".

Коментуючи виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС під час виступу на онлайн-форумі коаліції "Реанімаційний пакет реформ" "Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса" у Києві в вівторок, віцепрем'єрка Стефанішина сказала, що в цьому році її не вдасться виконати на 100%, оскільки готується рішення про оновлення угоди.

Відповідаючи на прохання модератора оцінити євроінтеграційні успіхи України в цьому році, Стефанішина сказала, що "завжди є куди розвиватися".

Я би сказала, що за політичною оцінкою, то це "тверда вісімка". І, звичайно, є куди рухатися і нарощувати темп, - сказала вона.

Вона також зазначила, що "весь рік ми присвятили тому, що наздоганяли" невиконані у минулі роки завдання, передбачені угодою.

Прагнучи до 100% цього року, ми ще виконуємо те, що не виконали з 2016 року, - зазначила віцепрем’єрка.

Стефанішина окремо запевнила, що сьогодні немає жодної загрози євроінтеграції України: "Якби така загроза була, то ні від президента, ні від уряду, ні від членів РНБО не послідувала б така реакція на рішення КСУ", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС закликав Україну відновити антикорупційну структуру, адже це було умовою для безвізу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram