UA | RU
20 жовтня 2020, 19:43

В Івано-Франківській області ЦВК сформувала новий склад виборчої комісії

Попередній склад був розформований через грубі порушення
Попередній склад був розформований через грубі порушення
Фото: ЦВК

Центральная виборча комісія у вівторок, 20 жовтня сформувала новий склад Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії (ТВК).

Про це повідомляє пресслужба ЦВК, передає RegioNews.

Рішення прийняте у звʼязку з достроковим припиненням Комісією 19 жовтня 2020 року повноважень усього складу зазначеної ТВК”, - йдеться в повідомленні.

В ЦВК додали, що новий склад комісій було сформовано на основі відповідних подань місцевих організацій політичних партій у кількості 14 осіб.

Нагадаємо, 19 жовтня ЦВК достроково припинила повноваження Івано-Франківського обласного виборчкому.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників