UA | RU
20 жовтня 2020, 19:08

ЦВК змінила склад Миколаївського міськвиборчкому

Зокрема, комісія отримала нового голову
Зокрема, комісія отримала нового голову

Центральна виборча комісія в черговий раз внесла зміни до складу Миколаївського міськвиборчкому.

Про це йдеться в постанові №400, опублікованому на сайті ЦВК, передає RegioNews.

Згідному з документом, ЦВК достроково припинила повноваження голови Миколаївської міської ТВК Тетяни Павлової, яка тепер стала простим членом комісії. Цю посаду тепер зайняв інший член комісії — Євген Бабков. Обидва представляють партію "Слуга народу".

Раніше Євген Бабков вже обіймав посаду голови міськвиборчкому, однак 20 серпня ЦВК призначила на цю посаду Тетяну Павлову. Бабков тоді залишився простим членом комісії.

У складі комісії також відбулися зміни. В міськвиборчком "повернулися" Марим Буряків та Ірина Домарацкая, які були виведені з її складу 8 жовтня. У цьому статусі вони замінили Ігоря Семенова і Анну Кучарову, які так і не прийняли присягу.

Нарешті представника "Батьківщини" Віктора Золотар змінив Ігор Панков, який представляє ту ж політичну силу.

Нагадаємо, вчора ЦВК достроково припинила повноваження Івано-Франківського обласного виборчкому.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52