Міськрада Харкова офіційно запровадила обмеження "червоної” зони карантину
![](https://regionews.ua/static/img/4/e/4eka343e_605x320.jpg)
Міська влада Харкова буде виконувати всі протиепідемічні накази, які ухвалені центральними органами державної влади.
Про це під час засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій повідомив перший заступник мера Харкова Ігор Терехов, передає RegioNews.
Усе те що нам наказано, а саме: закриття кінотеатрів, будемо ухвалювати рішення про закриття кінотеатрів, закриття розважальних закладів, теж будемо ухвалювати рішення і вносимо це в протокол. Крім цього, є частина – закриття соціальних і реабілітаційних послуг, - сказав Терехов.
Він також додав, що у Харкові потрібно зважено підійти до питання закриття спортивних клубів, оскільки вони належать малому і середньому бізнесу.
Що стосується малого і середнього бізнесу. За умови, що будуть дотримуватися всі заходи безпеки, вони продовжують працювати, оскільки це ніяким не наказано рішенням, яке ухвалила комісія", - повідомив Терехов.
Крім того, заступник мера звернувся до харків’ян із проханням поставитися серйозно до обмежень і дотримуватися маскового режиму в усьому транспорті та громадських місцях.
Нагадаємо, Харків внесли до "червоної зони" карантину, також "червоними" стали також місто Люботин, Богодухівський, Лозівський та Первомайський райони області.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)