UA | RU
08 вересня 2020, 14:28

Відмова від карантину у Тернополі: поліція почала складати протоколи

Попри заборону, деякі школи та садочки міста досі працюють
Попри заборону, деякі школи та садочки міста досі працюють
Фото: Нацполіція

У Тернополі, який Державна комісія віднесла до "червоної" зони, поліція почала виписувати протоколи стосовно керівників закладів освіти, перевізників, закладів громадського харчування та фізичних осіб, які порушують карантин.

Про це повідомив начальник відділу комунікації головного управління Нацполіції в області Сергій Крета, передає RegioNews.

7 вересня склали 5 протоколів на перевізників, 6 – щодо навчальних закладів, ще 8 стосувались порушень карантинних вимог у закладах харчування. Решта протоколів – на приватних осіб", - повідомив Сергій Крета.

За його словами, протоколи склали на трьох директорів дитячих садочків та ще трьох директорів шкіл.

Крета додав, що вчителі можуть працювати, приходити до школи і проводити уроки онлайн, але учні в школі навчатися не можуть.

В поліції також прокоментували недавню заяву мера Тернополя Сергія Надала про те, що дитсадків заборона не стосується, оскільки "вони не є закладами освіти”.

Правоохоронці нагадують, що дошкільні заклади потрапляють під дію закону "Про освіту", тому є освітніми закладами, і постанова Уряду на них також поширюється.

Нагадаємо, 4 вересня стало відомо, що Тернопіль попри "червону” зону не буде закривати школи та дитсадки. Ршення прийняли під час засідання міського штабу.

Того ж дна в поліції відреагували на відмову Тернополя посилювати карантин.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Росія розширила "Алабугу" на 340 га: супутникові знімки підтверджують масштабне будівництво цехів для "шахедів"
10 травня 2026, 12:53
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14
Стрілянина у Черкасах: чоловік відкрив вогонь по дітях через бузок
10 травня 2026, 10:57
У Львові затримали зловмисника, який взяв у заручниці дитину: деталі
10 травня 2026, 10:41
Росія атакувала Україну 27 дронами: серед "шахедів" виявили "Гербери" та "Пародії"
10 травня 2026, 10:10
На Волині судили агента РФ, який "звітував" росіянам про військові об'єкти Польщі
09 травня 2026, 22:45
Стрілянина біля ТЦК в Закарпатті: в ТЦК зробили заяву
09 травня 2026, 22:15