UA | RU
04 липня 2020, 18:44

Зеленський влаштував "розбір польотів" Труханову через танкер Delfi

Він незадоволений темпами ліквідації наслідків аварії танкера
Він незадоволений темпами ліквідації наслідків аварії танкера
Фото: odessitua

Президент Володимир Зеленський обурився через те, що затонулий танкер Delfi досі не прибрали, і з нього витікають небезпечні речовини.

Про це Зеленський заявив під час зустрічі з мером Одеси Геннадієм Трухановим, передає RegioNews.

Якого числа уберуть цю махіну? В людей пляжна відпуска. Ми з листопада показуємо, що ми імпотентна влада. Просто заберіть його. Якщо не здатні прибрати самі, ми відправимо когось із ДСНС, розріжемо і вивеземо. Тоді вже нікого не цікавитиме законно це, чи незаконно", - сказав Зеленський.

У свою чергу чиновники заявили, що компанія-судновласник постійно переносить термін виконання демонтажу судна. Мер Одеси Геннадій Труханов також звинуватив компанію в незаконній діяльності.

Водночас представник компанії розповів під час зустрічі, що міська екологічна служба не дозволила порізати судно на частини і вивезти його. А голова Одеської ОДА Максим Куций пообіцяв, що до 20 липня судно приберуть.

Нагадаємо, 21 листопада 2019 року через штормовий вітер біля берегів Одеси зірвало з якоря танкер під прапором Молдови. Зранку 22 листопада у районі пляжу "Дельфін" судно сіло на мілину і перекинулося.

Мер Одеси Геннадій Труханов заявляв, що прибрати танкер Delfi з пляжу зможуть не раніше осені.

25 червня в Одесі обмежили доступ до пляжу "Дельфін" біля затонулого судна з-за продовжують витікати з неї нафтопродуктів. Пізніше з'явилася інформація про те, що вода поблизу затонулого судна чиста.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
Плитоноска та берці для різних завдань: як оцінювати вагу, вентиляцію, посадку та комфорт при тривалому носінні
30 березня 2026, 20:38
В Укренерго розповіли, чи будуть завтра відключення світла
30 березня 2026, 20:35
Зеленський заявив, що через заблокований кредит від ЄС Україна не зможе підготуватись до зими
30 березня 2026, 20:25
У віці 62 років помер актор "Маски-шоу"
30 березня 2026, 19:57
У Львові викрили суддю, який за хабар "допомагав" уникати призову
30 березня 2026, 19:55
Україна та Болгарія запустять пряме залізничне сполучення
30 березня 2026, 19:36
На Київщині 18-річний хлопець загинув на мотоциклі
30 березня 2026, 19:30
У Києві створять Пантеон видатних українців
30 березня 2026, 19:23
Війна, пропаганда ментально закинули нас в радянську епоху
30 березня 2026, 18:59
Батько загинув, мати кинула: на Закарпатті суд вирішив долю маленького хлопчика
30 березня 2026, 18:45