UA | RU
22 березня 2020, 17:29 75

Для подолання наслідків коронавірусу буде створено стабілізаційний фонд

Кабінет міністрів України започатковує створення стабілізаційного фонду, який допоможе подолати наслідки пандемії коронавірусу
Кабінет міністрів України започатковує створення стабілізаційного фонду, який допоможе подолати наслідки пандемії коронавірусу
Фото: Telegram

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає RegioNews.

Він повідомив, що у п'ятницю, 22 березня за участю президента, представників Кабміну, а також мерів і голів ОДА відбулася селекторна нарада щодо поширення коронавірусу в Україні.

"Для подолання наслідків коронавірусної інфекції буде створено стабілізаційний фонд. До наступної селекторної наради, що відбудеться найближчим часом, голови областей повинні сформувати списки своїх потреб", - повідомив Прем'єр-мінстр.

Він також розповів, що Кабінет міністрів розпочинає моніторинг, щоб робити пропорційне замовлення, прогноз і розподіл товарів медичного призначення по областях.

"Для нас важливі всі області, але швидше будемо реагувати там, де більше хворих. Адже з досвіду ми бачимо що кількість хворих, на жаль, зростатиме по експоненті", - додав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, влада України і Польщі домовилися про створення гуманітарного коридору, по якому українці зможуть повернутися на батьківщину.

Регіональна комісія з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області прийняла рішення про оголошення в області надзвичайної ситуації.

19 березня у Житомирі виявили перший підтверджений випадок коронавірусної інфекції.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook