UA | RU
18 березня 2020, 17:42 35

Шмигаль розпорядився становити контроль над цінами на перевезення

Голови обласних державних адміністрацій повинні встановити контроль над питанням спекуляцій із цінами на квитки перевізників
Голови обласних державних адміністрацій повинні встановити контроль над питанням спекуляцій із цінами на квитки перевізників
Фото: Telegram

Про це Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Telegram, передає RegioNews.

Він зазначив, що не можна заробляти гроші на кризовій ситуації, а багато перевізників стали спекулювати на цінах, що ускладнило повернення українців додому.

"Очільникам облдержадміністрацій спільно з нацполіцією – проконтролювати спекулятивний момент, щоб перевізники не встановлювали космічні ціни", - йдеться в повідомленні.

За дорученням Прем'єр-міністра Мінсоцполітики, Мінфін та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства мають прорахувати механізм компенсації громадянам витрат на оплату комунальних послуг на час введеного в Україні карантину.

Також він заявив, що голови ОДА повинні забезпечити вивезення з залізничних і автовокзалів евакуйованих в Україну громадян. При цьому вивіз повинен здійснюватися в транспортних засобах з 10 людьми в салоні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, Кабмін розробить закон про передачу повноважень управління країною від одного органу влади до іншого на випадок епідемії.

11 березня Кабмін ввів карантин в усіх областях з 12 березня по 3 квітня. В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести.

16 березня в Україну перестали пускати іноземців і закрили близько сотні пунктів пропуску, а з 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

З 17 березня "Укрзалізниця" припиняє міжнародне пасажирське сполучення до кінця періоду загальнонаціонального карантину в Україні.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews