UA | RU
04 березня 2025, 10:05

РФ завдала удару по енергооб'єкту на Одещині

ілюстративне фото: з відкритих джерел

3 березня РФ атакувала енергетичний об'єкт ДТЕК в Одеській області, завдавши пошкоджень внаслідок обстрілів

Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК, передає RegioNews.

Зазначається, що станом на ранок 4 березня, завдяки злагодженій роботі енергетиків, вдалося відновити подачу електроенергії до 7 тисяч родин.

Окрім того, за словами глави Одеської ОВА Олега Кіпера, об'єкти критичної інфраструктури та системи теплопостачання міста працюють в штатному режимі, котельні заживлені.

Станом на 8:00 енергетикам повернути електроенергію півтисячі абонентів. В частині міста тривають аварійні відключення.

Енергетики безперервно працюють над ліквідацією наслідків атаки.

В Одеській області продовжують функціонувати пункти незламності, надаючи підтримку мешканцям, що залишаються без електрики.

Нагадаємо, у понеділок ввечері, 3 березня, російська окупаційна армія масовано атакувала ударними безпілотниками Одесу.

Раніше ми повідомляли, що цієї ночі росіяни атакували Україну 99-ма ударними БпЛА типу "Шахед" та безпілотниками-імітаторами різних типів.

Внаслідок ворожої атаки постраждали Одещина, Сумщина та Донеччина.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
У Києві підозрюють комунальників та підрядника у розтраті понад 800 тис. грн
25 червня 2026, 19:25
СБУ вдарила по двох нафтопереробних заводах в РФ
25 червня 2026, 19:20
Палив авто військових на замовлення ворога: на Сумщині затримали підпалювача
25 червня 2026, 18:59
У Харкові п'ятьох посадовців підозрюють у привласненні 3,3 млн грн бюджетних коштів
25 червня 2026, 18:50
На Донеччині російський FPV-дрон влучив у цивільне авто, є поранений
25 червня 2026, 18:22
На Харківщині поліція викрила серійного крадія
25 червня 2026, 17:58
Затор на шляху до Гостомельського шосе: на вулиці Міській заблоковано рух через аварію
25 червня 2026, 17:45
У Кропивницькому з колодязя врятували пару борсуків, які чекають на потомство
25 червня 2026, 17:19
На Кіровоградщині судитимуть групу, що ошукала родини зниклих безвісти військових
25 червня 2026, 16:59
На Дніпропетровщині посадовця підприємства судитимуть за забруднення повітря
25 червня 2026, 16:45