UA | RU
28 грудня 2024, 10:40

У Миколаєві Shahed влучив у багатоповерхівку: загорівся дах будинку

фото: ДСНС України

Вночі 28 грудня армія РФ атакувала Миколаїв ударними безпілотниками. В Інгульському районі міста Shahed влучив у пʼятиповерховий житловий будинок. Почалася пожежа

Про це повідомляє пресцентр ДСНС України, передає RegioNews.

Також внаслідок ворожої атаки на території промислового підприємства загорілася суха трава. Обидві пожежі оперативно ліквідували. На щастя, люди не постраждали.

"Рятувальники ліквідували займання даху пʼятиповерхового житлового будинку, а також – загорання очерету, площею 1000 кв. м. У будинку частково зруйнований дах, вибиті вікна", — йдеться у повідомленні.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім додав, що вночі 28 грудня протиповітряна оборона Миколаївщини знищила 12 БпЛА типу "Shahed 131/136".

Нагадаємо, минулої доби, 27 грудня, російські війська атакували десятки населених пунктів Херсонщини. Внаслідок ворожих обстрілів п'ятеро цивільних дістали поранення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ