UA | RU
13 березня 2020, 14:23

В лікарнях Києва безкоштовно перевіряють на коронавірус

В Києві працює ряд медичних пунктів, де можна безкоштовно перевірити наявність коронавірусної інфекції
В Києві працює ряд медичних пунктів, де можна безкоштовно перевірити наявність коронавірусної інфекції
Фото: flickr

Про це повідомляє RegioNews
https://regionews.ua/

Перевірку проводять сім закладів: Олександрівська поліклініка, Київська міська поліклініка № 4, Київська міська поліклініка № 9, Київська дитяча поліклініка № 1, і № 2, Київська міська дитяча інфекційна лікарня, а також Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.

Також згідно із повідомленням Київської міської державної адміністрації, при виявленні симптомів коронавірусної інфекції киянам радять одразу повідомити про це свого сімейного лікаря по телефону, бути з ним на зв'язку і дотримуватися його рекомендацій.

Також в столиці працюють телефони цілодобової гарячої лінії "Рада лікаря по телефону" 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) і 044-235-01-01 - з мобільного (згідно з тарифами оператора).

Як повідомлялося, 10 березня столиця отримала 1200 експрес-тестів на виявлення коронавірусної інфекції.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, станом на 12 березня в Україні зафіксовано вже три випадки захворювання на коронавірусну інфекцію - у чоловіка в Чернівцях (перший випадок коронавірусу), у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулася з Італії.

11 березня Кабмін ввів карантин в усіх областях з 12 березня по 3 квітня. В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести.

З 11 березня посилений контроль введений на контрольно-пропускних пунктах на Донбасі через загрозу коронавірусу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
Співачка Злата Огнєвіч зізналась, чому не взяла б слухавку, якби їй зателефонував Зеленський
04 квітня 2026, 01:45
Співачку Джамалу затримали в аеропорту через розшук у РФ
04 квітня 2026, 00:45
На Чернігівщині шахраї вкрали в жінки майже 100 тисяч
03 квітня 2026, 23:55
На Рівненщині водій вилетів на зустрічку смугу та спричинив смертельну ДТП
03 квітня 2026, 23:35
На Житомирщині п'яний чоловік вбив дружину, 9-річну доньку, собаку та двох котів
03 квітня 2026, 23:15
На Житомирщині 15-річний водій влетів у автобус
03 квітня 2026, 22:55
Буданов пояснив, чому проблеми із мобілізацією вирішити не вдасться
03 квітня 2026, 22:49
Внаслідок російської атаки на Краматорськ загинули четверо людей
03 квітня 2026, 22:24
Ворог намагається змусити Україну прийняти "мирні пропозиції" імперії, погодитися на капітуляцію
03 квітня 2026, 22:04
Експродюсерка Полякової зізналась, скільки співачка заробляла до популярності
03 квітня 2026, 21:30