UA | RU
25 травня 2023, 12:51

Після ще одного корупційного скандалу депутата-хабарника Трубіцина виключили з фракції "Слуга народу"

Підозрюваний у хабарництві депутат Київради Владислав Трубіцин сьогодні був виключений з фракції "Слуга народу"

Як повідомили RegioNews власні джерела у Київраді, рішення про виключення було остаточно ухвалене після того, як стало відомо, що Трубіцин спільно з начальником Оболонської районної державної адміністрації Кирилом Фесиком вимагали у київського освітянина Олега Попова 100 тис. доларів за можливість взяти в оренду приміщення в Оболонському районі під свій освітній проєкт.

Окрім хабаря Трубіцин і Фесик, за словами Попова, вимагали в нього долю у бізнесі.

Нагадаємо, 17 травня депутат Трубіцин проігнорував засідання суду по справі, у якій він звинувачується в отриманні більше 1 млн хабаря за право розміщувати МАФи в Києві. Наступне засідання призначили на 30 травня.

18 травня політичний експерт Олексій Голобуцький розповів, що Трубіцин не з’явився до ВАКС, тому що виїхав з України.

19 травня голова фракції "Слуга народу" в Київраді Андрій Вітренко заявив, що не знає, чи в Україні Трубіцин.

Також нагадаємо, 9 лютого 2022 року НАБУ викрило Владислава Трубіцина на отриманні більше 1 млн грн хабаря. Того ж дня САП повідомила депутату про підозру за статтю "прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди посадовцем".

За версією слідства, депутат у змові зі своїм помічником, директором комунального підприємства, заступниками директорів двох КП і наближеною до депутата особою організували незаконну схему для забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі. 16 лютого 2023 року Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд справи Трубіцина по суті.

Варто зазначити, раніше головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомив, що Трубіцин, імовірно, вже був судимий. Журналіст опублікував фото рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, в якому йдеться, що Трубіцин підробив посвідчення інспектора з енергонагляду і вирушив з "документом" проводити перевірки на ринках Харкова.

Також нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що депутат Київради Владислав Трубіцин за період із серпня по листопад 2022 року організував чотири благодійні аукціони, метою яких було оголошено збір коштів на допомогу ЗСУ та загонам територіальної оборони. На кожному з таких аукціонів збиралося близько 3-4 млн гривень, що за підсумками чотирьох заходів становило 14,5 млн гривень. При цьому ці аукціони мають ознаки шахрайства – депутат не відзвітував про отримані на аукціонах кошти, також відомо, що в аукціонах брали участь підставні особи.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram