UA | RU
08 травня 2020, 13:54 15

По двоє за стіл і 1,5 метри дистанції: як працюватимуть літні майданчики у Києві

У КМДА пообіцяли допомогти бізнесу
У КМДА пообіцяли допомогти бізнесу
Фото: pixabay.com

Комісія Києва з надзвичайних ситуацій затвердила умови для роботи літніх майданчиків кафе та ресторанів з 12 травня. 

Про вимоги безпеки до закладів харчування розповів мер Києва Віталій Кличко, передає RegioNews.

Так, мінімальна відстань між столиками має становити не менше ніж півтора метри. За одним столиком не може сидіти більше двох дорослих відвідувачів (діти до 14 років - виняток). Крім того, персонал має використовувати засоби індивідуального захисту.

Кличко стверджує, що міська влада піде назустріч підприємцям. Процедуру надання дозвільних документів спростять, щоб кафе і ресторани могли отримати усі папери за два дні. Суму пайової участі для таких закладів встановлять на рівні однієї гривні. Це правило діятиме до кінця сезону або до кінця року (у залежності від специфіки закладу).

Послаблення у Києві почнуться з 12 травня. Окрім літніх майданчиків, відкриють також перукарні і салони краси, непродовольчі магазини, кіоски, підприємства побутового обслуговування, нотаріальні контори. Також дозволять відвідувати парки, сквери, музеї під відкритим небом та бібліотеки.

Водночас у роботі транспорту мало що зміниться аж до кінця карантину. Так, людей перевозитимуть лише за спецперепустками, проте маршрутів стане трохи більше.

Зауважимо, цього тижня у Києві почали відкривати ринки. Станом на 8 травня кількість об'єктів, які працюють, збільшили до 13.

Нагадаємо, карантин продовжено до 22 травня. З 11 має почати діяти низка послаблень.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews