UA | RU
07 травня 2020, 21:43 33

Кабінет міністрів опублікував постанову про продовження карантину до 22 травня

Обов'язковими є наявність засобів індивідуального захисту та дотримання усіх санітарних норм
Обов'язковими є наявність засобів індивідуального захисту та дотримання усіх санітарних норм
Фото: flickr

Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову №343 від 4 травня, згідно із якою, карантинні обмеження в Україні продовжено до 22 травня.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає RegioNews.

Також Уряд дозволив індивідуальні тренування, проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд і проведення заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Дозволяється торговельне і побутове обслуговування населення і робота музеїв, діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів, надання стоматологічної допомоги.

Умовою цих пом'якшень є наявність засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних норм.

Нагадаємо, 4 травня стало відомо, що Кабінет міністрів продовжив карантин до 22 травня, але рішення можуть переглянути з урахуванням того, як розвивається пандемія в світі.

Раніше стало відомо, що за час карантину кількість закладів громадського харчування скоротилася на третину, а збитки сфери туризму склали близько $1,5 млрд.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews