UA | RU
07 квітня 2021, 18:08 498

Обов'язкове медстрахування має з'явиться в Україні вже у 2023 році – Радуцький

Раніше це неможливо через високий відсоток "чорної" зарплати у країні
Раніше це неможливо через високий відсоток "чорної" зарплати у країні
Фото з відкритих джерел

Запровадження обов'язкового медичного страхування має з'явитися в Україні вже у 2023 році, медстрахування має розвиватися в рамках Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Про це сказав голова парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає RegioNews.

У 2023 році в Україні має бути обов'язкове медичне страхування. Сьогодні ми працюємо над вибором моделі. Щойно визначимо модель, почнемо писати закон, - сказав нардеп.

Він наголосив, що на його бачення медичне страхування має розвиватися у рамках НСЗУ.

НСЗУ - це не медики, це фінансисти, вони рахують гроші, відповідають за стандарти якості, виконують контрольні функції, - сказав він.

Як зазначив Радуцький, з об'єктивних причин медичне страхування не можна впровадити раніше через дуже високий відсоток "чорної" зарплати у країні.

Як повідомлялося раніше, у жовтні 2020-го Зеленський наказав Раді і МОЗ розробити модель страхової медицини. Міністерство охорони здоров’я хоче стимулювати розвиток системи добровільного медичного страхування в Україні.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram