UA | RU
10 лютого 2021, 20:19

Вакцинація від COVID-19 в Україні почнеться з понеділка, - Степанов

На 15 лютого очікується поставка вакцин
На 15 лютого очікується поставка вакцин
Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що з понеділка, 15 лютого, Україна очікує поставку вакцин від COVID-19. Після чого почнеться вакцинація від коронавіруса.

Про це він заявив в ефірі "Україна 24", передає RegioNews.

Ми очікуємо поставку вакцини відразу після 15 лютого і відразу почнемо (вакцинацію, - ред.). Після поставки вакцини відразу почнемо робити щеплення згідно з нашим національним планом, - заявив він.

При цьому Степанов повідомив, що вчора попросив прискорити поставки вакцини в Україну.

Я вам можу сказати, що я вчора ввечері розмовляв з інститутом, від якого ми очікуємо перший мільйон доз вакцини компанії AstraZeneca. Я сказав, що нам дуже швидко потрібно. Вони зараз працюють, щоб завантажити і відправити (вакцини, - ред.), - додав він.

Раніше Зеленський повідомив, що Україна отримала підтвердження про поставку 12 млн доз COVID-вакцин. Поставки будуть проходити з лютого 2021 року.

У МОЗ стверджують, що вакцина від коронавірусу буде безкоштовною і безпечною, і в Україні потрібно вакцинувати від COVID-19 не менше 60% громадян.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ