UA | RU
22 листопада 2020, 16:53

Поліція Дніпра відкрила три справи за порушення виборчого законодавства

Проводяться перевірки ще за кількома фактами порушень
Проводяться перевірки ще за кількома фактами порушень
Фото: Depo.ua

Станом на 15:00 до поліції Дніпра надійшло 108 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. За результатами їх розгляду відкрито 3 кримінальні провадження.

Про це пише RegioNews з посиланням на ГУ Нацполіції Дніпропетровської області.

Зокрема, відкрито два кримінальні провадження за фальсифікацію, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації.

В рамках розслідування першого факту встановлюватимуть обставини зникнення печатки виборчої комісії на одній із дільниць в Амур-Нижньодніпровському районі.

За другим порушенням розслідують факт підпису протоколу про підрахунок голосів виборців до його остаточного заповнення, виявлений на виборчій дільниці у Новокодацькому районі Дніпра.

Також поліцейські відкрили кримінальне провадження для перевірки повідомлення, що у Дніпрі проходять ярмарки з агітацією за одного з кандидатів на посаду міського голови. Цей факт кваліфіковано за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, повторне голосування на виборах мера відбувається в 11 містах України: Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Словʼянську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Дрогобичі (Львівська область), Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Черкасах.

Станом на 12 годину суттєвих порушень виборчого законодавства не зафіксовано.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram