UA | RU
20 січня 2025, 10:30

У Черкасах жінка влаштувала стрілянину

фото: поліція Черкаської області

Черкаські правоохоронці та місцеві жителі затримали жінку, яка почала стріляти в магазині

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області, передає RegioNews.

За інформацією поліції, інцидент стався ввечері 17 січня на вулиці Митницькій. Жінка увійшла до магазину, дістала пістолет і кілька разів вистрілила. Це сталося у той момент, коли у приміщенні крамниці перебували покупці та торговий персонал.

Правоохоронці зазначають, що попри шок, працівники магазину та покупці не розгубилися та роззброїли жінку й викликали поліцію. Співробітники МВС оперативно прибули на місце події та затримали правопорушницю.

Затриманою виявилася 31-річна місцева жителька. Наразі слідчі Черкаського райуправління поліції з'ясовують мотиви її дій, які кваліфікували за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Чи перебувала жінка в стані сп’яніння наразі невідомо, бо від освідування вона відмовилася.

Зброю вилучили та скерували на дослідження до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Жінці загрожує від трьох до семи років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, в Одеській області чоловік спровокував конфлікт у кафе, після чого повернувся з рушницею та поранив трьох осіб.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Хотів купити електростанцію: на Буковині чоловік замість захисту від блекаутів "подарував" аферистам гроші
19 грудня 2025, 13:55
РФ знову атакувала міст на Одещині
19 грудня 2025, 13:36
Робота в СБУ за 7 тисяч доларів: у Кривому Розі судили ділка, який торгував посадами
19 грудня 2025, 13:15
Траса Житомир – Київ заблокована: люди вимагають компенсацію за пошкоджені будинки
19 грудня 2025, 12:59
Трирічного хлопчика, який залишився без батьків у Єгипті, повернули в Україну
19 грудня 2025, 12:36
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
19 грудня 2025, 12:35
Росіяни знову атакували енергосистему: без світла п'ять областей
19 грудня 2025, 12:13
НАБУ прийшло з обшуками до мера Луцька Поліщука
19 грудня 2025, 11:56
На Полтавщині вантажівки влетіли одна в одну
19 грудня 2025, 11:55
Побив матір до смерті: на Львівщині чоловіку загрожує до 10 років тюрми
19 грудня 2025, 11:36