UA | RU
18 листопада 2024, 11:14

На кордоні з Румунією затримали двох чоловіків, які заплуталися у колючому дроті

фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Біля державного кордону з Румунією на ділянці "Порубне" прикордонний патруль виявив двох чоловіків, які, імовірно, намагалися незаконно перетнули кордон

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Як зазначається у повідомленні, побачивши порушників, прикордонники закликали їх зупинитися. Однак чоловіки проігнорували вимогу та намагалися тікати у бік кордону.

Порушників швидко вдалося затримати за кілька метрів від кордону - один з них заплутався у дротяних загородженнях, інший порвав куртку.

Порушники виявилися жителі Одеської та Вінницької областей 2001 та 2002 років народження. Щодо затриманих склали матеріали про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що двоє киян заблукали в Карпатах і ледь не замерзли на смерть, намагаючись незаконно перетнути кордон.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей