UA | RU
06 січня 2021, 09:06 1825

Замазєєва Ганна

Голова Миколаївської обласної ради
Голова Миколаївської обласної ради

Народилася 26 жовтня 1980 році у місті Миколаїв Миколаївської області.

Офіційний профіль у Facebook

Особистий профіль у Facebook

Профіль у Wikipedia

Освіта

Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія", магістр за фахами "Політологія та державне управління", "Фінанси та кредит". Кандидат економічних наук.

Кар’єра

Згідно з її біографією на сайті державної регуляторної служби України, у фінансовій сфері Ганна Замазєєва працює 19 років та має 14 років досвіду роботи на керівних посадах.

З 2007 року член міжнародної громадської організації "Ротарі Клуб" (основні напрямки діяльності: підтримка освіти, забезпечення зростання регіональної економіки).

До грудня 2020 року — голова правління асоціації "Всеукраїнська асоціація фінансових компаній" в місті Миколаєві.

Була учасницею робочих груп в комітетах Верховної Ради щодо законопроєктів "Про споживче кредитування", "Про валюту і валютні операції", "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" тощо. Брала участь у робочих групах та круглих столах при Національному банку України.

Політичний бекграунд

У жовтні 2020 обрана депутатом Миколаївської обласної ради від партії "Слуга народу".

З 9 грудня 2020 року — голова Миколаївської обласної ради.

Сім’я

Заміжня, виховує доньку Олександру та сина Михайла.

Декларація

У декларації за 2019 рік Замазєєва разом з чоловіком отримали дохід  на суму 12,9 млн гривень.

У розділі об'єктів нерухомості Замазєєва вказала 2 земельні ділянки в Миколаєві площею 1000 м2 і 100 м2, житловий будинок площею 320,1 м2 та квартиру чоловіка площею 90,3м2.

Також у декларації вона зазначила годинник чоловіка Carl Bucherer Heritage Bicompax Annual за 271 тисяч гривень.

У подружжя Замазєєвих є три автомобілі: AUDI Q7 2019 року випуску за 2 млн 290 тис. грн, AUDI Q5 2016 року випуску за 1 млн 250 тис. грн і ALFA ROMEO GIULIETTA 2012 випуску за 425 тис. грн.

Чиновниця володіє акціями ТОВ "Родовід-плюс", ТОВ "Сіті Фактор Інвест", ТОВ "Бальмонт Менеджмент", ТОВ "Аудиторська фірма Старк аудит", ФГ "Олена Ярмака Володимира Владмирович", ТОВ "Д.В.Е.", ТОВ "КТС Консалтинг", ТОВ "Лайм КІМС". Її чоловік, Юрій Замазеев володіє акціями ТОВ "Рантьє Груп", ТОВ "Бальмонт Менеджмент", ТОВ "ДІДЖІТАЛ медіа груп Трендс", ТОВ "Кан 19".

Їй належать знаки для товарів і послуг "Кредитна лавка" і "Lime Money".

Від підприємницької діяльністі в 2019 році Замазєєва заробила 4 млн 680 тис. 922 грн. Також вона отримала страхові виплати на суму 21,9 тис. грн. Від компанії "В.Е.Д." в якості поворотної фінансової допомоги вона здобула 3 мільйони 667 тис. 970 грн, ще 1 млн грн від компанії "Бальмонт Менеджмент" і 1,57 млн грн від компанії "Д.В.Е.". 6,9 млн грн отримала від ТОВ "Іноме груп" за продаж цінних паперів і корпоративних прав. Загальна сума доходів Замазєєвої та її чоловіка в 2019 році склала 12,9 млн грн. Разом з чоловіком зберігають готівкою 8,8 млн грн.

Скандали

9 грудня 2020 року головою Миколаївської обласної ради восьмого скликання стала Ганна Замазєєва – представник політичної партії "Слуга народу". Таке рішення, шляхом таємного голосування, ухвалене депутатським корпусом в ході засідання першої сесії Миколаївської обласної ради восьмого скликання. За обрання Ганни Володимирівни свої голоси віддали 52 депутати. І лише 7- не голосували.

У Миколаївській області коаліцію склали лідери виборів: ОПЗЖ (23,4%) і СН (21,2%). Миколаївську облраду очолила Анна Замазєєва, посаду першого заступника вона дала представнику ОПЗЖ.

Місцеві коаліціади. Хто контролюватиме новообрану Миколаївську облраду

17 грудня на сесії Миколаївської обласної ради почався скандал. Багато депутатів відмовилися від роботи в комісії, в які їх записали, не питаючи. Ексглава облради Вікторія Москаленко назвала те, що відбувається узурпацією влади.

 


 
Онищук Світлана
Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Гунько Наталія
Голова Київської обласної ради
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook