UA | RU
22 квітня 2020, 10:44 115

Скальський Владислав

Ексголова Вінницької обласної державної адміністрації
Ексголова Вінницької обласної державної адміністрації

Попередні посади: заступник міського голови Вінниці, топ-менеджер мережі супермаркетів METRO Cash & Carry.

Народився 18 січня 1976 року у Вінниці.

Випускник Вінницького національного технічного університету за спеціальністю "Теплогазопостачання, вентиляція та охорона повітряного басейну" (1998). Вивчав бізнес-адміністрування в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" (2015). Знає декілька мов.

Профіль на Facebook

Профіль на Wikipedia

КАР’ЄРА

З 1997 року — менеджер ТОВ "ТК ВінницяЮгторг" (гуртовий продаж алкогольних напоїв).

З 1999 року — заступник директора з будівництва ТОВ "Європа", Вінниця.

З 2006 року — менеджер-стажист ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" (Київ), керівник торговельного залу (Донецьк), заступник директора гіпермаркету (Дніпро).

З квітня 2007 року — директор торгівельного центру мережі у Вінниці. З липня 2010 року - очільник ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Казахстан", де відповідав за розвиток мережі центрів.

Квітень-травень 2012 — директор дивізіонів "Південь" та "Сибір" федеральної мережі гіпермаркетів компанії "Лента", Росія.

З квітня 2014 року - гендиректор ТРЦ Ocean Plaza (Київ). З липня 2014 року — генеральний директор ТОВ "ГПС нерухомість Київ", яке на той момент володіло ТРЦ Ocean Plazа.

Квітень — липень 2015 — в.о. генерального директора ДП "Центр державного земельного кадастру" при Держгеокадастрі України.

Лютий — червень 2016 — директор КП "Інститут розвитку міст" Вінницької міської ради. З червня 2016 року — заступник Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

18 вересня 2019 року Президент України Володимир Зеленський Указом №706/2019 призначив Владислава Скальського головою Вінницької ОДА.

РОДИНА

Дружина — Скальська Олена Борисівна, бізнесвумен.

Подружжя виховує доньку Марію.

ЦІКАВЕ З ДЕКЛАРАЦІЇ

Разом із дружиною та дочкою Скальський проживає в орендованому будинку в Зарванцях (село під Вінницею), однак за користування ним не платить. Водночас чиновник має земельну ділянку в цьому ж селі й уже понад три роки зводить на ній будинок.

Цікаво, що ділянка, яка перебуває у власності Скальського, і та, якою він безоплатно користується, мають однакову площу — 985 кв.м. До того ж жінка, яка начебто безкоштовно дозволяє сім'ї чиновника користуватися своїм будинком і земельною ділянкою, придбала право власності того ж дня, коли й сам Скальський отримав документи на земельну ділянку в Зарванцях, — 1 лютого 2011 року.

У 2018 році на посаді заступника голови у Вінницькій міській раді Владислав Скальський заробив 302 тис. грн.

Дружина Олена Скальська отримала 650 тис. грн доходу від підприємницької діяльності та продала рухомого майна на суму 851,5 тис. грн.

Також у декларації за 2018 рік сказано, що готівкою чиновник зберігає $285 тис., 145 тис. євро й 220 тис. грн, а на рахунках у банках — $16 638 і 155 тис. грн.

Загалом сім’я володіє чотирма земельними ділянками, трьома будинками, двома квартирами у Вінниці (34 кв.м і 64,2 кв.м) та гаражем на 20 кв.м.

Скальський їздить на автомобілі Nissan X-Trail 2013 року, дружина — на Skoda Superb 2015 року випуску.

ЗВ’ЯЗКИ

У ЗМІ непублічного й маловідомого Владислава Скальського називають людиною екс-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. По-перше через те, що до призначення головою Вінницької ОДА чиновник працював заступником міського голови Вінниці Сергія Моргунова, близького друга родини Гройсманів. // Depo.ua

"Ми призначаємо не Гройсмана, ми призначаємо Скальського. Питання не в тому, чия це людина, а в тому, що це — професіонал. І в нього є бажання розвивати Вінниччину й країну загалом", — заявив перший заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов, представляючи Скальського колективу Вінницької ОДА. // Газета "День"

СКАНДАЛЬНІ ФАКТИ

У листопаді 2016 року Владислав Скальський, за рейтингом видання Ліга.net, розробленим на основі декларацій, потрапив у топ найбагатших чиновників України. // Ліга.net

Колишній віце-прем’єр Павло Розенко зазначав, що голів ОДА відбирають кулуарно без громадського обговорення й відповідного конкурсу. Так, за його словами, обрали й Владислава Скальського. // Вінницька агенція журналістських розслідувань

РЕЗОНАНСНІ ЗАЯВИ

Владислав Скальський вважає чиновників продавцями, які повинні працювати на ключові показники ефективності (KPI) для успіху локального бізнесу: "У Китаї мені перевернула мозок модель, яку використовує держава. Прем'єр-міністр Китаю — цей той самий продавець-комівояжер, тільки дуже високого рівня, який їздить світом і продає турбіни шанхайського заводу. Китай продемонстрував, що губернаторам і мерам можна ставити KPI, і мери — це теж продавці". // ДС

У рейтингу RegioNews голів ОДА, призначених Зеленським від початку його президентської каденції, Владислав Скальський отримав 17 балів з 25 можливих і зайняв 10 місце серед 47 учасників.


 
Скакун Олександр
тимчасово виконуючий обов'язки голови Харківської обласної державної адміністрації
Гунько Наталія
Голова Київської обласної ради
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram