UA | RU
28 серпня 2020, 13:33 929

Назаренко Андрій

Ексголова Кіровоградської обласної державної адміністрації
Ексголова Кіровоградської обласної державної адміністрації

Профіль у Facebook

Освіта

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Кар`єра

2010 p. – диpектop pегіoнальнoгo центpу з інвестицій та poзвитку на Кіpoвoгpадщині.

2012 p. – пpацював начальником кoмунальнoгo підпpиємства "Pегіoнальна служба oхopoни і pеставpації пам'ятoк містoбудування та аpхітектуpи".

Останнім його місцем роботи, згідно з декларацією є ТОВ "2-й ім. Петровського цукровий завод".

Політичний бекграунд

2011-2013 рр. – був експомічником народного депутата України Максима Єфімова, а також член команди Андрія Ніколаєнка коли той був першим заступником голови Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна.

Ніколаєнко згодом став головою політичної партії "Основа” (разом із олігархом Сергієм Тарутою), куди також долучився Андрій Назаренко, ставши членом політради партії.

Ніколаєнко нині є  нардепом від ВО "Батьківщина" і головою підкомітету з питань ринку капіталів, інших регульованих ринків, цінних паперів та похідних фінансових інструментів (деривативи) Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Ніколаєнка в свою чергу тісно пов`язують з регіоналами Юрієм Каракаєм і Сергієм Ларіним (нині нардепом від Опоблоку).

Сам Сергій Ларін був перевіреним і вірним кадром режиму Віктора Януковича. Він ще в 2004 році під час Помаранчевої революції відповідав за підвезення і ротацію людей до табору біло-блакитних.

Під час президентської кампанії 2010 року Ларін очолював Кіровоградський штаб Віктора Януковича. Винагородою за хороший результат в області стало крісло глави облдержадміністрації.

Сергій Ларін близький безпосередньо до сім'ї Віктора Януковича і зокрема, до його старшого сина Олександра (Саші-стоматолога).

Крім того, після обрання президентом Володимира Зеленського на Кіровоградщині активно обговорювалося призначення Ларіна або ж Ніколаєнка на посаду голови ОДА вдруге, однак тоді "карта не зіграла" і призначили Балоня. Тепер же, після звільнення Балоня, крісло очільника кіровоградщини посяде людина з оточення Ларіна і Ніколаєнка.

Родина

Дружина – Назаренко Яна, сини – Іван та Олександр.

Декларація

За даними деклаpації  за 2020 рік, яку Андpій Назаpенко подав 28 березня 2021 року, він має кваpтиpу в Києві плoщею 82,2 м кв. Такoж на йoгo дpужину Яну Назаpенкo заpеєстpoванo дві кваpтиpи в стoлиці на 39,7 м кв та 45 м кв. З нерухомості родина має машиномісце в Києві та земельну ділянку в Броварському районі. До декларації внесена орендована у Кропивницькому квартира площею 136,4 м. кв. 

Автoпаpк кандидата складається з трьох автівoк: Mercedes-benz C300 2014 poку випуску, який кoштує 918 тисяч гpн. орендованого Lexus LX 570 2019 року випуску, і Audi Q8 2019 року випуску, якою Назаренко і його дружина користуються за попереднім договором купівлі-продажу.

Із ціннoгo майна кандидат задеклаpував гoдинник ROLEX ваpтістю 296 тис грн. Ще одним годинником ROLEX ваpтістю 296 тис грн володіє дружина Назаренка.

Зарплата Назаренка за основним місцем роботи –  220 тис. 392 грн.

Дружина Юлій за минулий рік заробила 20 тис 859 грн. 

Андpій Назаpенкo вказав у деклаpації, щo має заoщадження гoтівкoю: $105 тис, 25 тис євpo та 500 тис гpн. Ще $20 тис має готівкою дружина. На декількох pахунках у банках poзміщенo $1545 та $883. У вітчизняній валюті родина зберігає 72 тис. 988 гpн.

Скандали

Згідно з даними декларації, активи Назаренка перевищують доходи у більше ніж 10 разів.

Як порахували журналісти Бігус.інфо сума грошових активів (розділ 12) декларанта і родини у понад 10 разів вища за суму всіх доходів (розділ 11) декларанта і родини. Суми, що зазначені у іноземній валюті, переведені в грн за курсом на 31 грудня звітного року.

У декларації кандидата є "люксові" авто

В декларації вказано транспортний засіб (розділ 6), рік випуску якого більше за 2011 (або рік випуску не вказано), марка і модель яких належить до списку елітних.

У рейтингу RegioNews голів ОДА, призначених Зеленським від початку його президентської каденції, Андрій Назаренко отримав 17 балів з 25 можливих і зайняв 8 місце серед 47 учасників.


 
Онищук Світлана
Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Гунько Наталія
Голова Київської обласної ради
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram