UA | RU
13 серпня 2020, 18:26 1334

Гах Роман

Депутат Софіївсько-Борщагівської сільської ради
Депутат Софіївсько-Борщагівської сільської ради

Директор підприємства "Житлосервіс "Софіївка".

Народився 6-го вересня 1973 року в Боярці.

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Освіта

1980 – 1990 рр. навчався в Боярській Середній Школі №1.

1990 р. – вступав в Одеську морську академію. В ті часи іногороднім академія не давала гуртожитку, а вчитися і знімати житло у Романа Гаха не було можливості, тому від навчання довелося відмовитися.

Кар'єра і бізнес

Роман Гах працював на Жулянському машинобудівному заводі за спеціальністю електромонтер, де отримав 3 розряд електрика.

1998 р. – почав займатися підприємницькою діяльністю у сфері пасажирських перевезень.

2006 – 2009 рр.  – працював у сфері продажу нерухомості.

2009 р. – отримав пропозицію очолити приватне підприємство "Жилсервіс "Софіївка", директором якого є по теперішній час.

2012 р. – також за сумісництвом очолив приватне підприємство "Жилсервіс "Софіївка Клубний".

2015 р. – депутат Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Згідно з даними clarity-project.info Роман Гах керівник: ПП "Житлосервіс "Софіївка", ПП "Житлосервіс "Софіївка – 3", ПП "Житлосервіс "Клубний"; засновник (20%) ТОВ "Укрлінк Груп" разом з Мартиновим Валерієм (80%), братом девелопера Андрія Мартинова – діяльність у сфері проводового електрозв'язку; засновник і бенефіціаром ТОВ "Віздом Груп" разом з Євгеном Денисенко та Валерієм Мартиновим. Сфера діяльності – виробництво металевих дверей і вікон.

Роман Гах є партнером девелопера Андрія Мартинова. Він керує Жеками, обслуговуючими ЖК забудовника, які вважають найкращими з благоустрою на Софіївській-Борщагівці, де Романа Гаха знають як гарного господарника з великим досвідом керівника. У скандалах, в тому числі пов'язаних з депутатською діяльністю Софіївсько-Борщагівської сільради і корупцією, помічений не був. Кримінальне минуле також відсутнє.

Також Роман Гах – диякон євангельської церкви "Благодать", що належить до течії П'ятидесятників. У громаді церкви, за наявною інформацією, 221 людина.

За інформацією сайту "Моя Київщина", може стати кандидатом на голову Борщагівській ОТГ від партії "Слуга народу" на місцевих виборах 2020-го року.

Політична діяльність

Київська обласна організація партії "Слуга народу" 18 вересня офіційно висунула Романа Гаха кандидатом на посаду глави Борщагівській об'єднаної територіальної громади (ОТГ) на місцевих виборах-2020.

У своїй передвиборчій програмі кандидат на посаду глави ОТГ обіцяє в першу чергу побудувати на території громади ще одну державну школу, нові дитячі садки, поліклініки та лікарні, а також місця для відпочинку. Гах також пропонує варіанти вирішення проблем з пробками, водо- та електропостачанням в ОТГ.

Волонтерство

2014 р. – Роман Гах займається волонтерською діяльністю, особисто був на Донбасі в 2015-му році. Відвідував селище міського типу Миронівський, Бахмутського району Донецької області.

Сім'я

Роман Гах одружений на Ситніченко Тетяні. Є двоє синів Ілля і Владислав 1998 та 2003 р. н. відповідно, і дочка Ситніченко Яніна Романівна 2010 р. н.

Батьки Романа Гаха розлучилися, коли йому було 3 місяці. У своїй декларації, крім дружини і дітей вказує матір, батька і вітчима.

Декларація

Згідно декларації за 2019 рік Гах задекларував 10 житлових будинків в Київській області (Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Боярка) загальною площею 967,4 кв. м  та дві земельні ділянки в Боярці 0,06 кв м; квартира в Петропавлівській Борщагівці 46,8 кв м.

В деклараціїї зазначані два легкових автомобілі: Honda Civic 2012 року і Mitsubishi outlander 2011 року і мотоцикл Honda NC700X 2014 року.

Дохід сім'ї за 2019 рік склав 5,2 млн грн, у тому числі дохід від продажу 11 житлових будинків, які були в декларації за 2018 рік.

 

 

 


 

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/www.regionews.ua/application/rnews/view/scripts/portal/index/topnews-mobile.phtml on line 1
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Дмитро Лунін
Начальник Полтавської обласної військової адміністрації
Павло Якименко
Народний депутат, член фракції "Слуга народу"
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook