UA | RU
23 червня 2025, 17:00

На Житомирщині затримали мера під час отримання хабара $ 2 тисячі

фото: Національна поліція України

Посадовець вимагав гроші за дозвіл на встановлення тимчасових торговельних павільйонів

Про це повідомляє Національна поліція України, передає RegioNews.

Інцидент стався 20 червня. Оперативники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими викрили посадовця на гарячому - під час передачі 2 тисяч доларів США.

Хабар. Фото: Національна поліція України.

За попередніми даними слідства, за цю суму чиновник обіцяв вирішити питання щодо встановлення двох тимчасових торговельних павільйонів. Зокрема йшлося про сприяння у затвердженні відповідного рішення виконкомом міськради, погодженні проєктної документації та підключенні об'єктів до міських мереж водопостачання і водовідведення.

Після передачі грошей посадовця затримали у межах кримінального провадження за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому вже оголосили підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Наразі суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Якщо провину чиновника доведуть у суді, йому загрожує до десяти років позбавлення волі. Також можливе додаткове покарання - заборона обіймати посади та конфіскація майна.

Нагадаємо, на Житомирщині поліція посеред вулиці затримала мера міста.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Експерти прогнозують уповільнення відвантаження української сої
19 грудня 2025, 23:50
Різдвяний кошик в Україні подорожчав: як змінились ціни на продукти
19 грудня 2025, 23:30
Росія завдала удару по портовій інфраструктурі Одещини, є загиблі та поранені
19 грудня 2025, 22:57
Україна змушена буде платити ЄС 3 млрд євро щорічних відсотків за 90 млрд євро допомоги
19 грудня 2025, 22:49
У Дніпрі військовий іздив на авто під діями наркотиків
19 грудня 2025, 22:45
Центр Києва завтра перекриють: названа причина
19 грудня 2025, 22:35
Скільки коштують наші далекобійні дронові атаки по РФ
19 грудня 2025, 22:20
На Волині вантажівка налетіла на велосипедіста та перекинулась
19 грудня 2025, 21:55
Стало відомо, де можуть пройти наступні мирні переговори по Україні
19 грудня 2025, 21:21
Протягом вихідних в Україні буде хмарно, без істотних опадів, але з туманами
19 грудня 2025, 20:59