UA | RU
06 жовтня 2020, 17:20

На Закарпатті виявили розкрадання коштів із фонду по боротьбі з COVID-19

Із фонду зайво витратили 682 тисячі гривень
Із фонду зайво витратили 682 тисячі гривень
Фото з відкритих джерел

Службові особи медичних закладів привласнили «ковідні» кошти, закуповуючи медичне обладнання і матеріали з порушенням податкового законодавства.

Про це інформує RegioNews з посиланням на ДПС у Закарпатській області.

Встановлено, що дві державні установи на Закарпатті в 2020 році без використання електронної системи закупівель через веб-портал публічних закупівель ProZorro уклали із двома Товариствами з обмеженою відповідальністю договори на поставку медичних матеріалів, медичного обладнання та виробів медичного призначення.

Службові особи суб’єктів господарювання привласнили 682 тисячі грн бюджетних коштів, оскільки поставки медобладнання та матеріалів було здійснено без застосування податкової пільги з ПДВ, що призвело до надмірних витрат бюджету на цю суму.

Слідчим управлінням НП в Закарпатській області внесено відомості до ЄРДР за ознаками злочинів, які передбачено ст.191 КК України.

Нагадаємо, на Закарпатті СБУ розкрила схему розкрадання лісу на 3,5 млн грн.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Ціни на популярний овоч падають: які ціни в українських супермаркетах
23 грудня 2025, 23:55
9-річна гімнастка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу, здобула медаль на турнірі
23 грудня 2025, 23:30
На Дніпропетровщині жінка принесла сину в колонію наркотики
23 грудня 2025, 22:55
На Закарпатті чоловік побив дружину, а потім накинувся на сина та поліцію
23 грудня 2025, 22:25
За кілька днів шахраї обікрали жителів Херсонщини майже на 300 тис. грн
23 грудня 2025, 21:24
Українські спецслужби вивели з ладу російський розвідувальний літак Іл-38Н за $24 млн
23 грудня 2025, 21:01
Чому варто позбутися ілюзій щодо українсько-польського майбутнього
23 грудня 2025, 20:50
Безпрецедентна зима: жоден лижний курорт в Україні не відкрився через відсутність снігу
23 грудня 2025, 20:43
Після атаки БпЛА ЧАЕС зазнала численних пошкоджень: директор попередив про загрозу руйнування саркофагу
23 грудня 2025, 20:27
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57