UA | RU
24 травня 2025, 00:50

Зловила професора на використанні ШІ: студентка вимагає повернення грошей за навчання

Ілюстративне фото

Студентка старших курсів університету вимагає повернути їй гроші за навчання. Причиною стало те, професор використовував штучний інтелект при створенні лекцій

Про це повідомляє New York Times, передає RegioNews.

Студентка старших курсів Північно-Східного університету Елла Стейплтон подала офіційну скаргу до закладу. Дівчина вимагає, щоб їй повернули гроші за навчання.

Це сталось після того, як вона з'ясувала, що професор використовував штучний інтелект для написання лекцій. Тепер дівчина почала вимагати, щоб їй повернули 8 тисяч доларів, які вона витратила на навчання в закладі.

Однак у результаті ця скарга була відхилена. Професор зізнався, що він дійсно використовував штучний інтелект. Однак за його словами, він використовував ці технології лише для "створення нотаток".

Речниця Північно-Східного університету заявила, що заклад підтримує використання ШІ. За її словами, це спрямовано на покращення різних аспектів навчання та досліджень.

Нагадаємо, раніше у США 19-річна дівчина подала до суду на своє місто, в якому вона закінчила школу. За її словами, вона за 12 років не навчилась добре читати та писати. Тепер вона вимагає фінансову компенсацію від місцевої влади.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ