UA | RU
05 серпня 2025, 21:47

Сирський пояснив, чому Україна має продовжувати мобілізацію

ілюстративне фото: з відкритих джерел

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів нараду за підсумками діяльності Збройних Сил України в липні

Як передає RegioNews, про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, загальні втрати росіян у липні склали понад 33,2 тисячі осіб, що на 800 осіб більше, ніж попереднього місяця.

"Російське керівництво має на меті до кінця року сформувати 10 нових дивізій, дві вже створено. Тому не маємо іншого вибору, як продовжувати заходи мобілізації, поліпшувати бойову підготовку, посилювати безпілотну компоненту наших військ", - йдеться у повідомленні.

Також Сирський згадав про корпусну реформу, яка дозволить зробити управління військами значно ефективнішим.

"Переважна більшість новостворених армійських корпусів прийняли свої смуги відповідальності та визначені комплекти військ", - додав він.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Шмигаль висловився щодо мобілізації. На його думку, все відбувається на 90% добровільно і згідно з планом. Також міністр заявив, що люди отримують повістки, а потім приходять служити.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки...
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Києві аферисти вкрали квартиру чоловіка через нібито "розшук ТЦК"
18 червня 2026, 22:30
На Буковині чоловік продав ухилянту "поїздку" за 12 тисяч доларів
18 червня 2026, 22:15
Удар касетною ракетою: росіяни вбили 78-річну жінку під час роботи на городі
18 червня 2026, 21:56
На Львівщині чоловік повісив сусідського собаку у лісі
18 червня 2026, 21:45
На Житомирщині "кримінальні авторитети" залякували людей
18 червня 2026, 21:25
У Кропивницькому запровадили мораторій на російськомовну музику та заходи
18 червня 2026, 21:14
Ворог скинув потужні авіабомби на Слов’янськ: пошкоджено навчальний заклад
18 червня 2026, 20:59
На Бориспільському шосе сталася ДТП, рух у напрямку Києва ускладнено
18 червня 2026, 20:34
На Рівненщині викрили "бізнесменів", які організували "тури" для ухилянтів
18 червня 2026, 20:30
Українські прикордонники "відправили на звалище" техніку росіян на Курщині
18 червня 2026, 20:05