UA | RU
02 квітня 2025, 00:35

Воїни ГУР показали, як знищують "Сичами" командні пункти та замасковану техніку окупантів

фото: ГУР Міноборони України

На найактивніших напрямках фронту українські розвідники регулярно влаштовують російським окупантам палаючі нічні "дискотеки" за допомогою дронів "Сич"

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає RegioNews.

Ритм за допомогою ударно-розвідувальних "Сичів", здатних нести до 4 кілограмів корисного навантаження, створюють майстри групи "Партизана".

"На відео — чергові епізоди знищення та ураження ворожих польових командних пунктів, складів, замаскованої техніки, транспорту, місць скупчення російських окупантів", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше розвідники провели спецоперацію та знищили в тимчасово окупованому Криму російські системи ППО, морські судна й гелікоптер.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
На Дніпропетровщині чоовік коригував удари росіян заради наркотиків
24 червня 2026, 23:05
На Житомирщині правоохоронці розслідують отруєння відвідувачів фастфуду
24 червня 2026, 22:46
На Чернігівщині оголосили обов'язкову евакуацію: список населених пунктів
24 червня 2026, 22:45
На Харківщині авто вибухнуло: загинула жінка
24 червня 2026, 22:35
Ракетний удар по Запорізькому району: ворог атакував комунальне підприємство, є загибла та постраждалі
24 червня 2026, 22:16
Збитки на понад 62 мільйони: у Києві отримав підозру чиновник Укргазвидобування
24 червня 2026, 22:15
Атаки на Сумщину: ворог бив дронами по АЗС та кінотеатру — 15 осіб поранено
24 червня 2026, 22:13
Окупанти за добу 50 разів атакували Дніпропетровську область, є жертви та постраждалі
24 червня 2026, 21:56
На Херсонщині через масовані обстріли та удари БпЛА є загиблий і 11 поранених
24 червня 2026, 21:38
У Кривому Розі посадовця міськради судитимуть за оборудку при ремонті дахів
24 червня 2026, 21:28