UA | RU
05 березня 2025, 03:05

На Курщині Повітряні сили знищили пункт запуску російських FPV-дронів

ілюстративне фото: Міністерство оборони України

У понеділок, 3 березня, Повітряні сили Збройних сил України завдали чергового успішного удару по військовому об’єкту 28-го стрілецького батальйону 60-ї окремої мотострілецької бригади РФ у районі населеного пункту Троїцьке Курської області

Про це передає RegioNews із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Зазначається, що внаслідок ураження знищені ворожі бліндажі, вогневі позиції та до 30 військовослужбовців, які брали участь у бойових діях проти України.

"Ця локація використовувалася для планування та проведення атак, зокрема запуску FPV-дронів по українських позиціях", — заявили в Генштабі.

Нагадаємо, 3 березня Повітряні сили ЗСУ успішно уразили командний пункт 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії РФ у селищі Манжиків кут на тимчасово окупованій території Донецької області.

Нещодавно Повітряні сили ЗСУ успішно атакували пункт управління БпЛА 503-го мотострілецького полку 19-ї мотострілецької дивізії 58-ї армії РФ у селі Нестерянка Пологівського району Запорізької області.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання