UA | RU
24 лютого 2025, 17:15

Українські жінки стали частіше йти в армію

фото: ілюстративне

Від початку роботи центрів рекрутингу до них звернулися 42 366 людей. При цьому частка жінок серед кандидатів до Сил оборони, які долучаються до війська, зросла до 21%

Як передає RegioNews, про це повідомили в Міністерстві оборони.

Зазначається, що найбільше звернень від потенційних кандидаток зафіксовано в Чернівецькій, Хмельницькій і Тернопільській областях.

"Серед всіх звернень найбільший попит мають посади операторів БПЛА, водіїв та стрілецькі спеціальності", - йдеться у повідомленні.

Наразі в Україні наразі працюють 48 рекрутингових центрів, зокрема, один онлайн-центр. Їхні фахівці консультують і забезпечують супровід потенційних кандидатів до Сил оборони України.

Центри рекрутингу, які переважно розташовані у приміщеннях ЦНАПів, надають виключно конфіденційні консультації. На їхній території заборонено проведення мобілізаційних заходів та вручення повісток групами оповіщення.

Нагадаємо, за три роки повномасштабної війни поліція зафіксувала понад 140 тисяч злочинів РФ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання