UA | RU
26 січня 2021, 22:02 14

Стан здоров’я пораненого вчора військовослужбовця стабільно тяжкий

Його додатково прооперовано
Його додатково прооперовано
Фото з відкритих джерел

Стан здоров’я військовослужбовця, який 25 січня зазнав поранення поблизу населеного пункту Хутір Вільний, залишається стабільно тяжким.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на АрміяInform.

Завдяки швидким та професійним зусиллям передової медичної групи воїну була надана кваліфікована медична допомога. І після стабілізації стану його вертольотом доправили до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в м. Харків.

Військовослужбовець дістав наскрізне кульове поранення через праву половину грудної клітки з ушкодженням правої легені. Поранення супроводжувалося кровотечею та пневмотораксом. Після проведення більш глибокого обстеження та комп’ютерної томографії військовослужбовця було додатково прооперовано.

На ранок стан хворого стабільно важкий, він у свідомості, функція правої легені задовільна, кровотечі немає. Він продовжує лікування, яке спрямоване на його відновлення та повернення у стрій, — зазначив провідний хірург Північного регіону підполковник медичної служби Сергій Шипілов.

Як повідомлялося, внаслідок обстрілів 25 січня на Донбасі бойовики поранили українського бійця. Військовослужбовця оперативно доставили до медичного закладу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook