UA | RU
19 листопада 2020, 21:28 41

Заступник міського голови Дніпра звинуватив керівництво області у викривленні статистики щодо COVID-19

19 листопада 2020, 21:28 41
Він вбачає в діях обласних очільників або зловживання, або політичну складову
Він вбачає в діях обласних очільників або зловживання, або політичну складову
Фото dniprorada.gov.ua

Заступник міського голови Дніпра, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради Андрій Бабський заявив, що очільники Дніпропетровської області умисно викривляють статистику захворюваності на коронавірус у Дніпрі.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

Андрій Бабський, заступник Дніпровського міського голови стверджує, що останніми днями обласна влада видає неправдиву статистику щодо захворюваності на COVID-19 у Дніпрі.

На вчорашній день обласна статистика була подана така: у Дніпрі понад 600 випадків захворюваності на COVID-19. Офіційно заявляю, що ця інформація – не правдива! Вчора у нас було підтверджено тестуваннями 296 випадків. Така ситуація прослідковується й декілька попередніх днів. Можна лише здогадуватися, для чого це робиться. Очільники області – пан Олійник та його підлеглі, імовірно займаються якимись фінансовими механізмами або зловживаннями з ПЛР-тестуванням. Впевнений, що у цьому так само є й якась політична складова, - заявив Андрій Бабський.

Заступник міського голови також наголосив, що в обласній статистиці суттєво занижений показник одужання дніпрян. Так, за весь період пандемії захворіло 14 035 людей, з них одужало 9 800. Обласна влада, у свою чергу, дає іншу статистику по тим, хто подолав хворобу – 5 600 людей.

Загалом у місті Вони "загубили" 4 200 пацієнтів, які вже одужали! Вони передають цю інформацію Міністерству охорони здоров’я, вводячи в оману керівництво країни. Це може впливати на прийняття важливих рішень у боротьбі з COVID-19. Сьогодні в місті на лікуванні 4 246 містян, вдома лікується 3 560, а в стаціонарах 686 пацієнтів. Таким чином, 70% захворілих подолали цю недугу, - наголошує Андрій Бабський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ляшко заявив, що для України можуть бути жахливими наслідки пандемії.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews